Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én 17/f vagyok. Megismerkedtem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én 17/f vagyok. Megismerkedtem egy 28 éves nővel internetes online játékon. Elkezdtűnk egy mással beszélgetni. Azt ilyen válaszokat kaptam hogy aranyos vagyok meg jó pasi, meg a kor csak eggy dolog. Meg ha nem írok neki ő azonal rám ír . Mit akarhat?

Figyelt kérdés
Mit akkar ezzel elérni? hogy mondja nekem hogy nagyon kedved aranyos és hogy jó pasi vagyok . de mondta hogy mást szeret.Szerintetek miért mondta ezeket nekem?
2011. júl. 17. 06:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Segít növelni az önbizalmad.
2011. júl. 17. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

h adj neki 1 kis goldot :D


19F

2011. júl. 17. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tetszel neki! Ha neked is tetszik, viszonozd a kedvességét :)
2011. júl. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
szervkereskedő! tudok pár történetet ami így kezdődik, és az NCIS-el folytatódik...
2011. júl. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
jó de olyanokat mondot amik arra utalnak hogy tetszem neki akkor miért mondta azt hogy egy másik férfit szeret?
2011. júl. 17. 11:16
 6/9 anonim ***** válasza:
talán csak egy bot :D
2011. júl. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
mi van? normális válaszokat adjatok parasztok kiméljnek!!
2011. júl. 17. 18:01
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez egyértelmű, flörtöl veled... lehet többet is szeretne, végül is a kor tényleg nem számít és ki tudja, akár komoly kapcsolat is kialakulhat, bár szerintem csak pár alkalmas/laza kapcsolat alakulhat ki max.

Hajrá ;)

2011. aug. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A friss húsra bukik ;) Ilyen spinék ezeket szeretik
2011. okt. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!