Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok, csak tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok, csak tetszik, vagy mindössze bebeszélem magamnak az egészet? 17/F

Figyelt kérdés
Majd 11 éve ismerem, és vagy 2 éve nagyon jó barátok vagyunk. Én többször próbálkoztam nála, mindannyiszor kedvesen elutasított. Próbáltam elfogadni, megvan az önszuggeszció is, de most eljutottam arra a pontra, amikor nem tudom, pontosan mit érzek. Sokat gondolok rá, ha 3-4 napig nem beszélünk, az már kellemetlen érzés. Biztosan annyit tudok, hogy fontos nekem. Azért kéne eldönteni, hogyan, mert emiatt amikor találkozunk(pl. tegnapelőtt) nem tudok vele felszabadultan nevetni, hülyülni, mert mindig ott mocorog a fejemben, hogy de jó lenne összejönni vele... (Miközben tudom, hogy ez nem igazán lehetséges.) Alapvetően eléggé szófosásos, meg humoros ember vagyok, de olyankor kb. félóra kell, mire sikerül kb. feloldódnom, de akkor se az igazi. Én arra gondoltam, hogy elhívom valahova beszélgetni, megkérdeztem, csak akkor nem volt alkalmas bővebben megbeszélni egyikőnknek se, de azt mondta lehet. Nem vagyok már ebben naiv, ebből nem lesz randi, de jó ötlet leülni és csak úgy beszélgetni és mintegy mellékesen tisztázni ezt is, nem?
2011. júl. 17. 12:36
 1/7 anonim ***** válasza:
jóötlet. van eszed (Y) sztem is tisztázzátok h minden oká legyen
2011. júl. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
am ha ennyire érdekel h mi van vele hogy még fel se íbrsz oldódni. szerintem szereted. vagy csak nagyonnagyon tetszik
2011. júl. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Legszebb a dologban, hogy részéről szerintem minden tiszta(mondjuk tudnék érdekeseket mesélni...), csak én szenvedek a dolog miatt... Bár mostanában már kezelhető, csak kellemetlen.
2011. júl. 17. 12:54
 4/7 anonim ***** válasza:
Először tisztáznod kell az érzéseidet. Utána hívd fel, beszélgessetek, pár beszélgetős alkalom után elhívod fagyizni, vagy beépítheted a beszélgetésbe is, hogy elfogadja e a meghívásod egy fagyira. Jegyezd meg hogy miket szeret csinálni, mellyek azok a dolgok amik tetszenek neki. Nem kell feltétlenül megvenni, de ha látja, hogy nem haveri alapon, hanem mint nővel vagy vele kedves, akkor szerintem az ő érzései is tiszták lesznek.
2011. júl. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megpróbálom. Egyébként már itt( http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_.. lett vesézve a dolog, csak most ugye már eléggé szeretném letisztázni a dolgot. Viszont szerintem részéről tiszta a dolog, "nagyn jó barát" vagyok, és kész. Ez pedig már a BFF tipikus esete. De ha segít rajta, amit írtál, akkor kit érdekel?!;D
2011. júl. 19. 10:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Az utolsó mondatodat nem értem mire írtad, és segíts kérlek, mert nem tudom mi a BFF rövidítés :D
2011. júl. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Best Frien Forever - bővebben: keress rá a "friend zone" kifejezésre guglin... szép dolgokat fogsz látni:D

És pont ez az amin nem tudok változtatni... szóvalkezdem is feladni...:/

2011. júl. 19. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!