Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak bebeszélem magamba, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak bebeszélem magamba, hogy ez jelent valamit? :O:S

Figyelt kérdés

Szóval volt egy fiú,nagyon belé voltam zúgva ( 1-2 éve)

naprol napra pontosan tudom,hogy mikor taliztunk elöször,mikor beszéltünk utoljára.. eza fiú kb januárba volt utoljára bejelentkezve iwiwre. és ma vele álmodtam,és láttam hogy, ma bevolt jelentkezve..

ez a karma?:O

jelent valamit, vagy hülyevagyok? :)


2010. jún. 12. 14:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Karma, nem hiszem... Az egy kicsit bonyolultabb ennél, és más. :) Ez inkább... Megérzés, lelki összehangolódás, ilyesmi.
2010. jún. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
De lehet valamit jelent... Én soha nem hittem az ilyenekben, de amikor néha jön egy érzés, és felnézek pl. iwiwre, és pont ugyanabban a percben lép be a lány... az már fura..
2010. jún. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

köszönöm :)(K)

de eddig nemis gondoltam rá..mameg vele álmodtam,,és fellépett iwiwre:$ pedig 5 hónapjanemvolt :))

2010. jún. 12. 14:51
 4/8 anonim ***** válasza:
ez nem karma hanem a vonzás. gondolom,ha ennyire számontartod a beszélgetéseket meg ilyesmiket,akkor elég gyakran gondolsz rá és a gondolataid bevonzzák a dolgokat.Ez elégelvontnak hangzik,de tényleg így van.Ajánlom figyelmetekbe a Titok c. könyvet vagy a dokuenntumfilmet. Tényleg érdekes.
2010. jún. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

de most júliusba,hogy egy éve nem beszéltünk:S

be kell vallanom,pícít hiányzik:$:( :)

2010. jún. 12. 14:54
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak azért van, mert folyton rá gondolsz. Nem hiszem, hogy jelentene valamit, ne éld bele magad.
2010. jún. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nemélem. :) tudom,hogymár nem az enyém és nemislesz.. szépvolt,jóvolt.. :D
2010. jún. 12. 15:00
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is azért van, mert nagyon erősen gondolsz rá, sokat jár a fejedben, még akkor is , ha rég nem láttad !


Nekem is van ilyen, mióta szakítottam az ex-emmel, ő rátelepedett még a gondolatimra is, teljesen elnyomott stb, de nem ez a lényeg, hanem pont azóta van, hogy szakítottunk amit spontán gondolok és ki is mondom be is jön, eddig nem volt ilyen velem , azt mondták nekem is többen, azért mert erős bennem az a dolog amit kimondok, de nekem csak az jon be amit ki is mondok !


a lottó számokkal még nem próbálkoztam :D, meg az akkor nem spontán jött gondolat :(

2010. jún. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!