Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ő miért nem szólít meg?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő miért nem szólít meg? Biztos, hogy tetszem neki valamennyire.

Figyelt kérdés

Az egyik lánnyal több bulin is "összemelegedtünk"...azaz semmi szex, csak simiztuk egymást, viszont másnap, mindig én kell megszólítsam, írjak neki a messen meg ilyesmi. Ha nem teszem akkor mintha misem történt volna, megy tovább az élet.

Pl a tegnap is bulin jól elvoltunk, most fenn van ő is a messen meg én is és már kb egy órája várom kíváncsian, hogy legalább ír egy annyit, hogy szia. Szerintem nem is fog, ha eddig nem írt.

Gondoltam, hogy elhívom holnap egy kv-ra...de ha így áll hozzá akkor jobb is ha hagyom. Amúgy csak megjegyzem, hogy én szeretem a lányt.


2011. júl. 17. 16:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Már bocsi.De szerintem hagyd a fenébe.Csak szereti h csapják neki a szelet.Találsz nála jobbat is:)
2011. júl. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ilyen mulya lánnyal ne foglalkozz.Keress másikat és majd féltékeny lesz és akkor békén sem hagy majd:D

21f

2011. júl. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sajnos lehet, hogy igazad van...ha nem szeretném a lányt és nem lenne ennyire kaka érzés tuti, hogy hagynám a fenébe...de így nehéz.
2011. júl. 17. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!