Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jó és miért nem jó egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó és miért nem jó egy suliba járni a barátnőddel/pasiddal?

Figyelt kérdés

Pro és kontra véleményeket várok. :D


17/F


2011. júl. 17. 20:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért mert ööö mittomén mért ne lenne jó annál többet vagy vele "há' nem? há' de!"
2011. júl. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

jaj pro kontra, német óra jutott eszembe -.- :DDD



amúgy szerintem nem jó, állandóan látom a sok hülyét :D a folyósokon smárolni, meg összebújva, kértem hogy előttem smároljanak, nem :D hát akko' :D

2011. júl. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Ibasz18 ***** válasza:
100%
Azért rossz mert akkor mindig egymáson lógtok nem hagytok szabad teret a másiknak. És igy előbb utobb megunjátok egymást ami nem jó. Me a suliban a haverokkal jobb lógni meg viccelödni ha ott a barátnő akkor már nem anynira szabad ez az egész. Délután jobb ugy odabujni hozzá hogy nem láttalak édes azt átöleled.
2011. júl. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül kell egymás nyakán lógni a suliban...

A barátommal egy suliba járunk, de a legelején megbeszéltük, hogy csak a leghosszabb szünetben és suli után találkozunk. Ja meg együtt mentünk suliba. A többi idő a barátainkkal tölthettük/tölthetjük majd. :)

2011. júl. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)


2. válaszoló: Bocsi, ha kellemetlen dolgot juttattam eszedbe :D Amúgy igazad van, én sem nézek jó szemmel azokra, akik ott enyelegnek mellettem. És nem azért, mert irigy vagyok, csak mert nem oda való.


3. válaszoló: Van már benne tapasztalatod? :) Mert lehet, hogy tényleg így lenne.


4. válaszoló: Jó kis megoldás ez. :) Működik ettől függetlenül rendesen a kapcsolatotok? Mióta vagytok így együtt? És a tanárok nem szólnak be? :D


Köszi a válaszaitokat, zöld kezek mentek mindenkinek! :)

2011. júl. 17. 21:29
 6/7 Ibasz18 ***** válasza:
Van meg volt is tapasztalatom. Még a régebbi osztályban másik suliban bele szerettem egy lányba és ő is viszonozta folyton egymáson lógtunk meg minden happy volt. Csak hát bunkó haverjaim voltak :D meg köcsög osztársak igy tönkre tették a kapcsolatot folyton csesztettek vele. 3 évig tartott a kapcsolat de nem volt valami jó hála a többieknek, ezért nem jó egy suliban lenni a barátnővel emrt nekünk sem jó hogy egymás barátai ott vannak akik lehetnek köcsögök is. Mostani barátnőmmel külön suliban járok és minden tökéletes igaz hogy más szint a suli érettebbek meg midnen szóval megértik a barátaim is. Most leszünk 1 évesek szóval halad a kapcsoaltunk :)
2011. júl. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

4. válaszoló vagyok:

Köztünk van két év azért volt ilyen könnyű megoldani.

A kapcsolatunk nagyon jó... néha civakodunk, de semmi komoly :)

Most voltunk együtt fél éve. :)

Az igazgató egyszer beszólt, és nem is értem miért még most sem... Nem vagyok az a tipikus szépség, a mostani barátom nekem az első (17 évesen)... Van olyan barátnőm, évfolyamtársam, akinek minden héten más pasi lóg a nyakán, neki mégsem, szólogatnak be... Ezt valahogy nem igazán bírom... :/

2011. júl. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!