Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van ilyesmi viszonyod barátodd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ilyesmi viszonyod barátoddal/barátnőddel? : )

Figyelt kérdés

van egy fiúbarátom. kicsi korom óta ismerem. mindent meg tudok vele beszélni. néha szoktunk csókolózni. de egyikünk sem érez semmit igazán, csak egyszerűen jön. egyébként is szeretjük megszeretgetni egymást. mindig ott vagyunk egymásnak ha baj van. egy-egy puszi, vagy csók után ugyanúgy viselkedünk, mint ahogy előtte. amikor valamelyikünknek van párja azt természetesen tiszteletben tartjuk, és akkor nincs efféle testi érintkezés. maximum mint más barátokkal.

van még valaki ilyen viszonyban a barátjával/barátnőjével ?

( tökéletesen úgy értem, hogy NINCS mögötte szerelem, egyik oldalról sem. és csóknál tényleg nem több ! )

17L


2011. aug. 2. 03:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem nagyon. Max, hogy férfi létünkre néha meztelenül mászkálunk egymás előtt ha úgy hozza a sors, vagy ha beleillik egy poénba, több nem nagyon. :D
2011. aug. 2. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
egyszer csokolztam egy baratnommel, pedig neki is meg nekem is volt pasink. csak ugy spontan jott, utana nevettunk rajta es ennyi :)
2011. aug. 2. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nem tudnám szájon csókolni azt akibe nem vagyok szerelmes!
2011. aug. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen legjobb barátom :) Tőlem tanult meg csókolózni... elég jó volt számomra :) Utána mindig mikor nem volt senkink :) De vigyázni vele, mert a mostani SZERELMEMNÉL majdnem VÉLETLEN csókolóztam a sráccal. a helyzet adott volt és majdnem megtörtént... de semmi érzelem, csak pont az a megszokott helyzet volt. Tehát vigyázz :) Rólunk mindenki azt hitte h járunk, de már leszoktak róla :) Legalább mindig volt valaki akivel ellehettem ha nem volt épp senkim :) De hálisten már több mint egy éve szerelmes vagyok, de sajna a barátságunk kicsit lecsillapodott... :( Nah mindegy ez nem ide tartozik bocsi az offért. Tehát vigyázzatok :)
2011. aug. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat : ))
2011. aug. 3. 00:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!