Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy semmi sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy semmi sem jó? Ha van valakim akkor azon filózom h nem kéne, ha meg nincsen akkor mindig szeretnék magam mellé valakit.

Figyelt kérdés
2011. júl. 17. 20:27
 1/4 anonim válasza:
ecce homo
2011. júl. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 FAKhelper ***** válasza:
60%
Ez azért lehet, mert a bélflórád felborult. A Danone Actimel rendszeres fogyasztása megoldhatja a problémát.
2011. júl. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is pont így vagyok.

Megtetszik egy pasi, aztán 'küzdök' érte, megakarnám szerezni, és eddig jó, de miután megvan, ugyérzem hogy nincs mit csináljak vele, hogym már nem is kell.


Szerintem nálad is ez azért van így,mert fiatal vagy, és ha már jársz valakivel lekötelezve érzed magad,és már nem is szeretnél barátot.

Nálam ez a probléma, de amugy hány éves vagy?

2011. júl. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
16 eddig nem volt komolyabb kapcsolatom bár úgy néz ki most alakul valami... és remélem ez már komoly lesz. :)
2011. júl. 18. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!