Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miből jöttetek rá, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből jöttetek rá, hogy szerelmesek vagytok?

Figyelt kérdés

Kérlek írjatok néhány dolgot, hogy miből lehet rájönni, ha az ember szerelmes valakibe és nem csak rajong érte vagy tetszik neki!

Köszi


2011. júl. 17. 22:15
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát aki ezt letudja írni,annak gratulálok....

A szerelmet nem hogy leírni de még megfogalmazni sem lehet,mert ez egy érzés amit nem lehet leírni vagy elmondani.

Ez olyan kb hogy mond el milyen az orgazmus?!Arra is csak azt tudod mondani hogy jó!Hülye kérdés bocsi...

2011. júl. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Sokat gondolsz rá, mi lehet vele, mit csinálhat most. Próbálsz vele kapcsolatba lépni, maradni, infót szerezni róla. Sok időt akarsz vele tölteni. Vonz a személyisége, úgy az egész, nem csak egy része. Imádod hallani a hangját, órákig is elhallgatnád. Tetszik a gesztusai, a cselekedetei, a megnyilvánulásai, a dolgai, ahogy azokat intézi.


Valamint fizikai jelei vannak, gyorsabb szívdobogás, izzadás, izgulsz ha vele beszélsz. Próbálsz a legjobb színben feltűnni előtte.


Nekem elsőre ez jutott eszembe. Saját tapasztalat. :-)


23L

2011. júl. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
:) Én is csak azért néztem be, hogy vajon más hogyan írja le.:)
2011. júl. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Igen, pontosan nem lehet leírni, de meglehet próbálni! Neked kell érezni/tudni, ha beleszerettél. :-)


23L előző voltam

2011. júl. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát, azt éreztem, hogy szerelmes vagyok.
2011. júl. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor éreztem a legjobban, amikor olyan dolog történt ami nagyon nem tetszett, ha nem szeretem nem sírok, nem vagyok dühös.
2011. júl. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Felkeltem hajnalban, hogy talizzunk, pedig gyűlölök korán kelni.

Úgy alakítom az életemet, hogy minél többet tudjunk együtt lenni, ha egy napig nem látom, már hiányzik.

Egyetlenegy más pasi sem érdekel, tudom, hogy úgyis nekem van a legjobb, legszebb barátom:)

Elfogadjuk egymást, nincsenek gátlásaink, mertem előtte pl. seggrészeg lenni, nem szidott le érte, hanem mellettem állt.

Érte kész lennék feladni az álmaimat, de ő ezt nem hagyná, támogat engem.

Nem tudom mással elképzelni az életem.

Van, hogy annyira hiányzik, hogy fizikai fájdalmat érzek a mellkasomon.

Nem tudok koncentrálni tartósan semmire, egyből rá gondolok.

És még sorolhatnám napestig:)

2011. júl. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
folyton rajta jár az eszed, tele vagy energiával, vigyorogsz ha csak rá gondolsz.
2011. júl. 18. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nem mindegy hogy szerelmes vagy-e vagy tetszik? mind a két esetben foglalkozni akarsz vele. ne kattogj ilyen hülyeségen. én se voltam még szerintem szerelmes, csak ragaszkodó, még is több szép napokat adott :)
2011. júl. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!