Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mások miért tűnnek olyan másnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mások miért tűnnek olyan másnak?

Figyelt kérdés

Mások olyan különlegesnek tűnnek,másnak mint amilyen én vagyok.Én egyszerűnek,átlagosnak,hétköznapinak,unalmasnak tartom magam,vagyis inkább ez a "kategória" volt rám a legjellemzőbb idáig,nem szerettem kitűnni sosem,de úgy érzem,hogy mégiscsak szeretnék,legalábbis egy kicsit,úgy érzem,hogy sokkal több van bennem mint amit a külvilág felé mutatok,viszont úgy gondolom,hogy ahogy mások látnak,az teljesen más....szerintem mások unalmasnak,egyszerűnek tartanak.Túl sok önbizalmam sincs,vagyis az utóbbi időkhöz képest már eléggé megnőtt,nagyon sok olyan dolgot meg merek tenni,amit eddig nem,de még mindig nem az igazi.

Remélem vki megtalálja a lényeget a sorok közt!:))

17/L


2011. júl. 17. 22:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

én is ezt érzem

18/f ha gondolod dobj privit :)

2011. júl. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Azt hiszem értem, miről van szó...de én úgy gondolom, a gondolkodásoddal van a probléma. Ahogy magadat látod, úgy látnak majd mások is.

Ezt ne felejtsd el ;)

DD

2011. júl. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Dobj egy levelet.


18f

2011. júl. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

:))

Szóval ha magamat úgy látom,amilyen szeretnék lenni,pl.magabiztos,vidám,kedves,szép..stb. akkor mások is hasonlóan fognak látni?Ez komoly?:D

2011. júl. 17. 22:39
 5/11 anonim ***** válasza:

Milyen hobbijaid vannak? Miben érzel másokat érdekesebbnek, jobbnak? Külsőleg, stílusilag, vagy mert tehetségesebbnek tartod őket valamiben? Érdekes témákról tudnak beszélni?

Mindez elérhető bárki számára, csak akarni kell :)

2011. júl. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ne a második 18/fiunak hanem az elsőnek meg ennek kösz :P
2011. júl. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

2. vagyok:


háhá nekem már írt...szerdán fogunk talizni:P

2011. júl. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Akkor szerintem jól csinálód, ha már kezdesz egyre többet mutatni magadból meg magabiztosabb lenni. Csak így tovább.


Az meg fix hogy nem vagy unalmas, meg több van benned. Én is így voltam csak én béna maradtam, illetve lassabban haladok mint szerettem volna.

2011. júl. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A világ legfontosabb embere én vagyok. Belölem csak egy van. Másbol sok!!!!!
2011. júl. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én is valahogy így érzem, de meg fogom mutatni, hogy több van bennem, csak várnom kell még vele egy kicsit...



18/F

2011. júl. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!