Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csinálhatja ez csak magáért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csinálhatja ez csak magáért vagy másnak akar mutatós lenni?

Figyelt kérdés

Azt szeretném tudni, hogy egy nő aki jól néz ki és kicsípi magát az minden esetben fiúknak akar imponálni? Mert van 1 lány akivel jóba voltam és lehet leszek, de múltkor beszéltem vele és tök jól megcsinálta a haját meg kiöltözött egyik nap.(olyanra csinálta a haját mint amikor régen hozzám jött találkozni :S:S) Most meg befestette a körmét 3 napra, mert GYAKra ahova jár ott nem lehet olyan körömmel dolgozni. Vagy csak szimplán szép akar lenni Én meg túl parázom a dolgokat, mert most olyan mintha alakulni ki a dolog... Nők véleményére lennék kíváncsi!


21F


2011. szept. 30. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy ebben az esetben neked akart tetszeni, de különben van olyan, hogy a lány saját magának akar "tetszeni" és azért ad magára. Mondjuk én is jobban érzem magam, ha jól áll a hajam, ki vagyok festve, meg szép cuccba vagyok felöltözve, még ha ki sem mozdulok itthonról, akkor is:-).

21L

2011. szept. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha van rá időm, mindig kicsípem magam, sokkal jobb szépnek érezni magam, mint átlagosnak. magabiztossá tesz, kedvesebbek a boltban, előreengednek, mindenre jó.
2011. szept. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én a boltba is kiöltözöm néha.
2011. szept. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én leginkább magamnak akarok tetszeni, meg úgy összességében másoknak is.

Csak jobb úgy utazni a buszon, hogy pl. nem összevissza méretű, kopott a körmöm, hanem szépen ki van lakkozva, meg nem azt érzem, hogy azért néznek meg, mert hülyén áll rajtam valami, vagy leettem magam.


A barátom mondjuk nem így gondolja, folyton beszól, hogy kinek akarok tetszeni, biztos pasizni megyek, amikor akár egy kicsit kifestem magam, vagy valami szebb ruhát felveszek :/

2011. szept. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsó Én is mindig erre gondolok... :\
2011. szept. 30. 22:51
 6/6 anonim ***** válasza:
miért akarod arra kényszeríteni szerencsétlen lányt, hogy úgy mászkáljon mindenhova, hogy rondának és ápolatlannak érzi magát?
2011. okt. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!