Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg neki, hogy akarok vele szeretkezni?

Figyelt kérdés
en meleg vagyok, o bi. hogy mindjam meg nek hogy akarok vele szeretkezni?
2011. júl. 18. 12:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia, dugunk?
2011. júl. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
cső, akarok veled szeretkezni.
2011. júl. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem viccbol kerdem valami normalis valaszok?
2011. júl. 18. 12:37
 4/8 anonim ***** válasza:
nem viccből írtuk. :D Amúgy szerinted egy dugásra hogyan lehet kérni valakit?:D
2011. júl. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
azert kerdeztem mert ha igy kerdezem nem vesz komolyan mert igy mar sokszor mondtam neki. szeretnem valahogy maskepp megmondani neki de nemtudom,hogy hogyan es smsbe szeretnem tole megkerdezni. mert a szemebe nem merem igy konkretan megmondani.
2011. júl. 18. 12:52
 6/8 A kérdező kommentje:
smsben kerdeztem tole vagyis igy irtam neki: olyan jo lenne veled szeretkezni;-( nem valaszolt ra semmit, masnap beszeltunk telefonon de nem mertem elohozni neki a temat
2011. júl. 18. 12:54
 7/8 A kérdező kommentje:
meg aztan nagyon hisztis a en fiucskam, egy ev mondtam neki telefonba hogy akarok vele szeretkezni annyit mondott hogy nagyon nyomultam ha nem nyomultam volna annyira akkor lehetett volna mar koztunk valami. szoval nem nyomulosan akarom ravenni de nemtudom hogyan
2011. júl. 18. 13:01
 8/8 anonim ***** válasza:
mondd meg neki, hogy szívesen kipróbálnád, hogy milyen vele. ennyi... szerintem ez nem nyomulós szöveg
2011. júl. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!