Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted mitől lesz egy nő, NŐ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted mitől lesz egy nő, NŐ?

Figyelt kérdés
Mitől érzed magad nőnek?
2011. júl. 18. 13:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
attól, hogy van egy férfi, akinek kellek, és szeret.
2011. júl. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
attól,ha a melle nő
2011. júl. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
attól, hogy hiába van jogsim nem tudok vezetni
2011. júl. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 FAKhelper ***** válasza:
Manapság már megváltozott ennek a szónak a jelentése és egyre többen azért érzik magukat nőnek, mert van mellettük egy gazdag pasi, aki mindent megad nekik és kedvükre irányíthatják szexuális szolgáltatásért cserébe.
2011. júl. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó! Én rajtad olyanokat szoktam csodálkozni....kiba*szott negatív egy ember vagy és olyan hülyeségeket tudsz kérdésekhez hozzáfűzni hogy az valami hihetetlen!!! :OFF


A kérdésre válasz: szerintem egy nő attól lesz NŐ ha nem verekszik,persze kiáll az igazáért de nőként viselkedik nem pedig elszabadult orángutánként.Nem vedel csak iszogat.Eljár bulizni(mint én) de sose a hajánál fogva kell hazaráncigálni,nem hisztizik és elviseli ha csalódás éri.Szerintem egy nő ilyen..:)) 25/l

2011. júl. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Utolsó: Szóval akkor aki nem jár bulizni az már nem nö :) Micsoda elképzeléseid vannak..
2011. júl. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én nem azt mondtam.Hanem azt hogy ha eljár akkor ne a hajánál fogva kelljen hazacibálni,miközben végighányja az egész club-ot....Én csak ezt mondtam.Az hogy jártok-e vagy nem az a magánügyetek.:)
2011. júl. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Most képzeljétek el: minden nő nő. :D Egyik ilyen, másik olyan.
2011. júl. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Hát a kérdező azt kérdezte hogy SZERINTED úgyhogy én leírtam hogy szerintem ilyen egy nő...:D
2011. júl. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

ezt a kérdést úgy tetted fel, mintha azt szeretnéd tudni, mi teszi NŐVÉ az embert. Tudod, a férfiak mindenféléket találnak ki, mint pl. a bikafuttatás Spanyolországban, delfinek leölése a Feröer-szigeteken, stb. Ez hülyeség.

Mindenkinek vannak valamilyen érzései magáról. Pl. a barátnőm, aki annyi idős, mint én, néha gyerekesnek érzi magát az alacsony termete és viselkedése miatt. Én még azt se tudom, hogy, ha férfiként viselkedek ebben a nyavalyás női testben, KI is vagyok valójában. Ez ám a személyiségzavar, mi? :D

Nő létemre mindig is gyűlöltem a nőies dolgokat: szoknyák, a smink, a női cipők, stb. Anyum sokszor szokott panaszkodni emiatt és sokszor összehasonlít engem másokkal, pl. a rokonom 5 éves kislánya nagyon csinosan volt felöltözve, és anyum azt mondta, ő igazi nőként viselkedik. Én meg mindig lesz@rom, amit mondd és ilyenkor azt mondom: az vagyok, aki vagyok. Aki nőként kivágott ruhákat akar viselni, felőlem megteheti, de ne csodálkozzon, hogy mit esznek rajta a pasik.

A fiúbarátom azt szereti rajtam, hogy gondolkodó vagyok, nem kényeskedek, nem díszítem a szobámat giccses dolgokkal. Tele van könyvekkel a polcom, mert nagyon szeretek olvasni: ott vannak pl. az idegennyelvű szótárak is, lexikonok is meg a régi retrós könyveim.

2011. júl. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!