Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan fogadjam el, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogadjam el, hogy nem lesz párkapcsolatom? (soha)

Figyelt kérdés

tudom, hogy még előttem az élet és, hogy aki keres az talál stb......

de egyszerűen nekem CSAK lány barátaim vannak, annál több nemvolt nincs és szerintem nem is lesz.

Sem iskolában, sem munkában nem volt még olyan nő aki barátnál jobban érdekeltem volna. (átlagos külsőm van)

Nem szeretem a magányt, sőt egyenesen gyűlölöm.

Na de a kérdésem az: Hogyan tudom elfogadni, hogy egyedülálló maradok?

20/f


2011. okt. 28. 00:47
1 2 3 4
 1/33 napietus ***** válasza:

nem kell elfogadnod, hiszen ez nem örök érvényű, csak egy pillanatnyi állapot. 20 évesen elég merész kimondani azt a szót, hogy "soha", tudod te, milyen hosszú az élet :)?


szóval egyszerűen ne foglalkozz ezzel a kérdéssel. jön majd, ha jön.

2011. okt. 28. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
a csak lány barátokat úgy értem, hogy ők sosem néztek engem pasikánt mindig csak barátként
2011. okt. 28. 00:49
 3/33 A kérdező kommentje:

köszi a gyors és értelmes választ :)

csak ezt a magányt így elviselni szörnyű azért szeretnék megtanulni együtt élni vele

2011. okt. 28. 00:50
 4/33 anonim ***** válasza:

igen elsőre felfogtuk.


Egyszerűen csak éld az életed. Ennyi.

2011. okt. 28. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

próbálkozok :D

(köszi a választ)

2011. okt. 28. 00:53
 6/33 anonim ***** válasza:
Elemezd ki magad,hogy mik a gyengeséged és a mérhetetlen gyávaságod okai.
2011. okt. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:

Sehogy. Ne fogadd el. Lánybarátokat megtarthatod ha van rájuk igényed. Ismerkedj. Vagy ha annyira jóban vagyok akkor megkérdezheted tőlük, hogy miért nem tudnának többet elképzelni. Ha gondolod írhatsz privit, én is hasonló helyzetben vagyok.


20/l

2011. okt. 28. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
70%

Hát, ha ilyen könnyen feladod, akkor menjél és vágd le a fütyidet, lehetőleg metszőollóval.


Ha meg férfi vagy, akkor inkább azt ismerd be, hogy valamit rosszul csinálsz. Hány meg hány átlagos külsejű, vagy egyenesen ronda férfit látni jó nőkkel? Persze, a pénz is közrejátszhat, de nem lehet mindegyik milliomos :)


Kicsit lazábban kell venni a csajozást, és minden rendben lesz! Ha úgy látod, hogy egy lánynak esetleg tetszel, (márpedig biztos lesz, és volt is már olyan, csak nem vetted észre!), és ő is neked, akkor legyél lazább, ne add egyből a tudtára, hogy tetszik. Get your game on, playa.

2011. okt. 28. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
ja és 20/F. Előző voltam
2011. okt. 28. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

köszi a gyors válaszokat, nem tudom számít-e de a környezetem szerint nekem önértékelési gondjaim vannak...:)

ezt úgy értem, hogy nem tudom igazán elfogadni a külsőmet sem.

20/L írj nekem privit légyszi :))

2011. okt. 28. 00:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!