Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális amit érzek? Minnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális amit érzek? Minnél több választ kérek pls:S

Figyelt kérdés

Úgy érzem mintha ki lennék éhezve szó szoros értelmében egy nőre és nem csak sexuálisan, hanem lelkileg is, 15 éves vagyok, és eddig nem igazán volt hosszú tartós kapcsolatom, csak egy két nagyon rövid, amit nem is neveznék kpcsolatnak.


Az az igazság, hogy nem vagyok az a csajozóz tipús és mindig is utáltam udvarolgatni. Ennek egyik oka hogy kisebb koromban sokat udvaroltam egy lánynak aki jóformán le se sz*rt. Ekkor vettem virágot neki meg minden lóf*szt. De otthagyot mint egy darab sz.r.


Lehet ez egyik oka, hogy utálok udvarolgatni lányoknak, de mára már teljesen kiéheztem. Eljárok néha táncestekre de ott egyenlőre senki nem jön be, szeretem ha egy lánynak nem csak az alakja jó hanem az arca is legyen édes, de sajnos legtöbbjük a zacskóval a fején tipús ha értitek mire gondolok. Nem értem mért válogatok inkább arc alapján, pedig nekem az arcom nem valami szép mert van egy kis bénulás az arcom egyik oldalán, amitől kicsit beszédközben félreáll a szám, de ez most lényegtelen.


Szeretnék valakit, akit imádhatók, szerethetek, csókolhatom, stb.


Mindenkinek aki kérdi mért nincs barátnőm azt mondom, hogy nem kell mert nem akarok senkinek se udvarolgatni meg ilyesmi, pedig magamban ordítok, és egy szép, csinos kedves rendes lány után vágyódok.


Szeretnék járni valakivel, aki viszont szeret.


Hogy találjak magamnak eg yilyen lányt?

Hogy mutassam ki az érzelemimet, hogy ne tapossanak beléjük?

Hogy udvaroljak, hogy ne túnjek

"alfahímnek"?

Hogy közeledjek, hogy ne legyek rámenős, de mégis céltudatos?

Mit tegyek mikor szinte dühkitöréseim vannak mert nincs senkim????


????????


:( :S :(


16/f


2011. júl. 18. 15:22
 1/7 A kérdező kommentje:
hps elítram 15/
2011. júl. 18. 15:24
 2/7 anonim válasza:
38%
Mekkora egy idiota vagy! TE MÉG GYEREK VAGY SZINTE.Mindek neked nő?Ugy beszélsz erről mintha 30 éves lennél.Nézz magadba és inkább állj neki a leckének!---> foglalkozz haverokkal,barátaiddal de nem vagy még 25 se h igy ogndolkodj! vegyél vissza magadbol
2011. júl. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mondták már, hogy nagyon felnőttesen gondolkodok, csak azért hiszem, hogy itt az idaja csajoni, mert majdnem az összes havveromnak van b.nője...:S
2011. júl. 18. 15:31
 4/7 anonim ***** válasza:
32%
Van ilyen nő az életedben, az anyukád:D
2011. júl. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

:DDD


Anyámat nem !%#+^*&-meg:P

2011. júl. 18. 15:41
 6/7 anonim ***** válasza:
azthiszed elolvasom?
2011. júl. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
88%

Én majdnem 17 vagyok és még nekem sem volt csajom :D

Szerintem ráérsz :D

2011. júl. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!