Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/férfiak ti mivel szoktáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak ti mivel szoktátok levágni a hónalj és fanszőrötek?

Figyelt kérdés
Már ha egyáltalán szoktátok. 16f
2011. júl. 18. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:

BALTA 4 EVER


am borotva mimás??? :O

2011. júl. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kombájnnal xD
2011. júl. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Láncfűrésszel de óvatosan van h becsíp egy kis bőrt a herédből ha ne értesz a fenéshez!!!a a jelszavam: a lánc mindig éles legyen!!!
2011. júl. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

borotva. aztán nem szabad túl nagyra nőni hagyni, mert úgy szenvedés borotválni. ha túl hosszú, előtte ollóval óvatosan segíts rá, és ha lebortováltad, hintőporozd be (én arcszeszt is szoktam rátenni, nem tudom, hogy jól teszem-e:)

19/F

2011. júl. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Na, ezt kapd ki: semmivel! :P


25/F

2011. júl. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!