Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg van ilyen? (többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg van ilyen? (többi lent)

Figyelt kérdés
Néhány helyen azt olvastam, hogy terhesség alatt is lehet menstruáció. Milyen gyakori ez a jelenség? Egyáltalán hogy működik? Ezt én valahogy nehezen tudom elhinni.
2011. júl. 18. 20:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen van. Ajánlom figyelmedbe a discovery travel and living-en a nem tudtam, h terhes vagyok c. műsort.
2011. júl. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze,hogy van,gyakoribb,mint gondolnánk.Ugyanígy szoptatás alatt is,pedig ugye azt mondják,aki szoptat nem menstruál.Hát dehogynem:(
2011. júl. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is láttam azt a műsort, de azt mondták, az valójában nem menstruáció. A kiváltó okára már nem emlékszem, de így rémlik. Ne oltsatok be nagyon...:D
2011. júl. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ma is lesz 22:15kor, ha érdekel.
2011. júl. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :) Meg fogom nézni. Ez milyen gyakori amúgy?
2011. júl. 18. 21:43
 6/9 A kérdező kommentje:
Mármint ez a jelenség. Nem a műsor.
2011. júl. 18. 21:45
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem általános szerintem, de nem is az a nagyon ritka. Egy ismivel is ez volt. Megjött neki rendben a menzesze, nem vett észre semmi feltűnőt, aztán meg hopp, mire észbekaptak, pár hét volt hátra a terhességből.
2011. júl. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A terhesség miatt vérzik a nők egy része, amit menstruációnak vélnek. Valójában ez sokkal kevesebb, de könnyen össze lehet keverni.
2011. júl. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

hát akkor ideje szembesülnöd a ténnyel, hogy van...

áltaában személyfüggő, hogy milyen mennyiségben, de általában foltokban szokott megjelenni

2011. júl. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!