Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnömmel voltam csak/10éve/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnömmel voltam csak/10éve/ágyban", ő azt állitja, hogy tölem kapott, olyan herpeszes kiütéseket, lent az "ajkai"körül, pénteken jöttünk haza kirándulásbol ott nem szedhettük össze ágyban?

Figyelt kérdés
2011. júl. 19. 05:08
 1/3 anonim ***** válasza:
A herpesz virus bárkiben benne lehet de ha jól tudom nemi úton csak átadható és alapból nem jönm ott ki,de ha épp aszádon volt herpeszed akkor átadhattad neki ha volt orálisszex.AMúgy lehet ő volt mással és mástól kapta el,csak ezt nem meri bevallani.De lehet h. aki hajlamos a herpeszre annak odalent is kiújúlhat(ebben nem vagyok otthon,mert énekem még eddig nem volt sehol)
2011. júl. 19. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Dottorre ***** válasza:
Tudomásom szerint herpeszt gyakorlatilag bárhonnan össze lehet szedni. Ha neked van egy kijövőfélben lévő herpeszed a szádon, és orálisan szeretkeztek, úgy is simán át tudod adni. Ráadásul, ha együtt voltatok nyaralni, akkor hogy lett volna együtt mással? A herpesz amúgy is lehet belső rendellenesség miatt is, vagy allergiás tünetként is, szóval nem kell túldramatizálni a dolgokat. 10 év pedig elég hosszú idő ahhoz, hogy az ember észrevegye a partnerén a jeleket, ha megcsalja. Szerintem ez szimpla véletlen, én nem csinálnék nagy ügyet belőle.
2011. júl. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ágyban?....ha rajtatok kívül más is volt benne igen....no meg egymástól is....Herpesszel fertőzött WC papírról, intimbetétről, vattáról, wc deszkáról, fürdő vízről...stb nem hallottál?
2011. júl. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!