Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a párod hosszú kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párod hosszú kapcsolat után bevallaná, hogy transzszexuálisként az ellenkező nem tagjaként született, és műtéttel kapott "új életet", el tudnád fogadni őt így is? Hogyan reagálnál rá?

Figyelt kérdés
Kérem a válaszolókat, ne keverjék a fogalmakat! Nem transzvesztitáról, vagy homoszexuálisokról van szó. A transzszexuális olyan nő, aki lélekben nőként, testben férfiként született, vagy fordítva.
2011. szept. 5. 14:16
 1/10 menta34 ***** válasza:
83%
Minden búza gabona, de nem minden gabona búza :D
2011. szept. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
44%
aki alaposabb, észreveheti a dolgot... egyébként nem tudom-
2011. szept. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%
Jó nehéz kérdés ez... Én magam maximálisan toleránsnak, és liberálisnak tartom szexuális téren is, és más téren is, így azt mondom, hogy ha szeretem, akkor nem számít semmi, csak az, hogy szeretem.
2011. szept. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
35%

Szakítanék. Egyrészt, mert hazudott nekem egy nagyon fajsúlyos kérdésben, és elvesztegette az időmet, hogy rendes párt találjak. Másrészt, mert ő onnantól a szememben nem férfi, hanem egy mutáns valami, akitől soha nem lehet gyerekem. Ez pont elég indok arra, hogy szakítsak. De szerencsére hamar kiszúrom az ilyet, így ez velem nem történhet meg (orvosnak tanulok).

20/L

2011. szept. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
14:36 - elég szomorú, hogy leendő orvosként "mutáns valakikről" beszélsz... nem szeretnék az a "mutáns valaki" lenni a késed alá fekszik, mert hidd el, orvoshoz nem "tökéletes példányok" kerülnek...
2011. szept. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
27%
Pontosan tudom, hogy az orvoshoz beteg emberek kerülnek, köszönöm. Számomra ők mutáns valamik, vagy fogalmazhatnék úgy is, hogy megcsonkított férfik és nők. De soha nem lesznek a szememben másik neműek. Szerencsére nem sebész leszek, de amúgy sem vállalnék el ilyen műtétet, mert véleményem szerint ez egyszerű csonkítás, nem más.
2011. szept. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem ez egy rövid kapcsolat alkalmával is bizonyítást nyer, nem kell bevallania semmit.
2011. szept. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%

Azért az messziről látszik ha egy férfi átoperáltatta magát.

Egyébként meg nincs olyan isten, hogy egy ilyennel is kapcsolatba kerüljek. Már a gondolattól is kiráz a hideg.

20/f

2011. szept. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt hazudott, másrészt tényleg sosem lesz ebből gyerek. Meg hát mégiscsak férfi volt valamikor. Hiába öltött most más alakot.
2011. szept. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A doktornőnek üzenem, hogy inkább ne dolgozzon, zárja be magát oda ahol emberekkel nem találkozik, mert kicsit felsőbbrendűnek érzi magát.. Pedig nem az :(
2015. jún. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!