Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők miért nézik meg jobban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért nézik meg jobban, hogy milyen cipőt hord egy srác?

Figyelt kérdés
Azt tapasztaltam, hogy a nők szinte azt nézik meg elsőnek egy fiún.
2011. júl. 19. 12:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%

van 1 része a nőknek aki tényleg azt nézi meg, amúgy sokat elárul egy emberről, de ugye 1 szegényebb családból származó srácon hiába nézik a cipőjét..

én amúgy nem a cipőjét nézem, én először megnézem (ha már külsőleg ítélek), hogy milyen az összhatás, magasság, szélesség, izmosság stb. egy vékonyabb nem kigyúrt srác is nézhet ki jól és egy nagydarab izomállat is nézhet ki rosszul.. még a viselkedését szoktam nézni.. de a belső a legfontosabb.. (:

2011. júl. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
89%
Sex közbe ?? hát jó helyre írtad te ezt ?? -.-"
2011. júl. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
64%
jajj most miért ne lehetne megnézni a cipőjét.Azért mert a cipőd tisztasága elárulja hogy milyen ember vagy.Meg az is hogy milyen állapotba vagy.Tehát ha szakadt vagy agyonjárt akkor nekem arról egy igénytelen ember jut eszembe(persez ha látszik rajta hogy szegényebb fajta akkor nem erre gondolok) de ha normális öltözködésű és a cipője undorító...hát azért az elárul sokmindent.
2011. júl. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam, hogy nem lehet megnézni. Csak a miértjére vagyok kíváncsi. :)
2011. júl. 19. 12:49
 5/17 anonim ***** válasza:
83%

én is megnézem : D általában bejön, hogy akinek jó a cipője, annak a viselője is.

most van ilyen csillogós makkos cipő... olyan pasi nem kéne, aki ilyet hord.

2011. júl. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
60%
nem tudom, én csak azt nézem meg, hogy nincs-e rajta szandál 20L
2011. júl. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
58%
Őszintén szólva én sose nézem, ez aztán egyáltalán nem érdekel. :D
2011. júl. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
63%
Amúgy ez egy érdekes kérdés, mert én pl. az öltözködésemre hajlamos vagyok tetü mód igénytelen lenni + nagyon kötődöm a kevés ruhadarabomhoz, így általában nem lehet lerángatni rólam azokat a ruhákat, amiket szeretek, de már szakadtak. Ebből a szempontból jellemez is a cipőm, ez tény, mivel kötődöm a dolgokhoz, amiket megszerettem, és teszek a külsőségekre. Na most ettől nem hiszem, hogy rossz választás lennék egy csajnak, és nem is hallottam még, hogy az lettem volna. Egyszerűen a nem érdekel, ha kopott, vagy lyukas, ha még mindig kényelmes, és jó benne járni: a tartalomra adok, nem a külcsínre, és ez igaz az élet minden területén.
2011. júl. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
61%

Én még a büdös életben nem nézte a cipőt.:D Mármint egy idő után biztos feltűnt, de rohadtul nem azzal kezdtem.:D

De kösz, hogy felhívtad rá a figyelmemet, mostmár tuti bebeszélem magamnak és én is ezt fogom csinálni...xD

2011. júl. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 napietus ***** válasza:
mert sokat elárul a vislőjéről. pl. lehet valakin Armani öltöny, ha a cipője meg piszkos, ne adj' Isten teniszzoknit hord a sötét bőrcipőhöz. zek azt mutatják, hogy igazából igénytelen ember.
2011. júl. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!