Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A felnőtt férfiak milyen női...

A felnőtt férfiak milyen női testalkatot kedvelnek jobban, melyiket nézik meg inkább?

Figyelt kérdés

Mert észrevételem szerint, mikor volt olyan egészséges normális combob, és a karom is egy picivel erősebb volt(Mármint nem cérnavékonyka), akkor nagyon megnéztek a felnőtt férfiak.

Most lefogytam,sajnos, és elég cérna lettem(mondjuk a génjeim alapján is vékony testalkatú vagyok ezt csak úgy írom le,talán fontos) és nem néznek meg annyira, mint azelőtt.

((

Egyébként ez csak egy észrevétel, nem ezt szoktam mindig lesni ,hogy ki néz meg ki nem csak egy idő után lecsapódik,hogy jé ez mennyire megbámult, szóval mégmielőtt: igen , van nagyobb gondom is ennél:D ))


2011. máj. 21. 15:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%
Érdekes, amit mondasz, de szerintem ez nem kizárólag a testalkatra érvényes. A fiatalok között sokkal többen vannak, akik ezt a plázacicás dolgot kedvelik, míg az idősebbek között pedig inkább a nőies nőket szeretik. Persze ez nem törvényszerű, de vannak kivételek. Nekem is vastag a combom és széles a vállam és való igaz,hogy inkább az idősebb korosztály az, aki felfigyel rám, de én úgy gondolom ez amiatt van,hogy nőiesen öltözöm, nem szeretem a sportos sem pedig a csillogós ruhákat.
2011. máj. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
68%

Szted a felnőtt nők milyen férfi testalkaot szeretnek???

Én pl. csak átlagosat..mármint akin kb max 5 kg feleslegs vna........más csak az izmosa..más a sörhaúst..más a vékonyat

2011. máj. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
78%
30 vagyok. én a vékony nöket szeretem.a haveri kör is. talán azért is mert ők késöbb sem fognak elméletben ugy elhizni. aki meg most olyan "pont jó, belefér még csinos ugymond" az v.sz. elfog hizni. megnézem a volt osztálytársaim akik vékonyak voltak a gimiben és most van már gyerekük tökre csinik. akik meg olyan normálok picit popsisabbak stb voltak eléggé elhiztak.
2011. máj. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Én sem vagyok olyan "popsisabb" csak volt egy idő mikor sportoltam és így sportosabb testalkatom volt. egyébként meg egyáltalán nincs nőies alkatom.
2011. máj. 21. 15:46
 5/18 anonim ***** válasza:
64%
Az ilyen "pont jó, még belefér csinos" gondolkodásmódú pasikat minden valamire való NŐ, max egy-két alkalomra használja.Miért? Mert sekélyes a pasi, és unalmas is.Nem minden férfi sekélyes, nyilván, mindenkinek megvan a saját izlése, ez olyan, hogy valaki a pudingot szereti, valaki a pacalt.Az olyan felnőtt férfiak, akiknek nincs kisebbségi komplexusuk, általában egyéniség alapján döntenek, és bizony a külső megjelenés is tükrözi valaki egyéniségét.Egyébként én neked adok igazat, szerintem is a formás alkatú nőket(jelzem itt nem a túlhusira gondolok) nézik meg jobban, nem az ugrószöcskéket:-)
2011. máj. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem ez nem korfüggő. Bár a fene tudja...


15:43

Na de jó! Én nem vagyok egy anorexiás, normál alkat vagyok azt hiszem, de nem híznék el, mert undorodnék magamtól. Nem engednék meg magamnak ilyesmit! De jó tudni, hogy ilyen hozzáállás is van.

:S

2011. máj. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

". én a vékony nöket szeretem.a haveri kör is. talán azért is mert ők késöbb sem fognak elméletben ugy elhizni. aki meg most olyan "pont jó, belefér még csinos ugymond" az v.sz. elfog hizni."


Ez egyébként egy h.ülyeség. Miért gondolod azt, hogy csak durván lehet elhízni egy gyerek után? Szerinted nem is válhat előnnyé, ha valaki szülés után hízik valamennyit?

Mert szerintem sok nő szülés után, ha hízik valamennyit és pont jó helyre megy akkor lehet mondani azt, hogy úgy még jobbak, mint előtte..Hapci!:D

De tegyük fel , van egy vékony barátnőd és tőled lesz gyereke és ne adj Isten felszed mittudomén 5-10 kg-t..Most akkor rá sem fogsz nézni? Pedig ő is vékony volt, hidd el, nem feltétlenül lesz mindig olyan vékony mint amikor megismerkedsz egy ilyen nővel. Főleg, ha gyereket is szül.

2011. máj. 21. 16:03
 8/18 A kérdező kommentje:

"Egyébként én neked adok igazat, szerintem is a formás alkatú nőket(jelzem itt nem a túlhusira gondolok) nézik meg jobban, nem az ugrószöcskéket:-)"


Igen , én is így vettem észre nagyobb részt.

2011. máj. 21. 16:04
 9/18 anonim ***** válasza:

Nahát...akkor én vagyok kivétel.

Két gyermekem van, 27 éves vagyok. És soha nem voltam csinosabb mint szülés után. erről ennyit:-)

Hozzáteszem sose voltam vékony, csak szülés után:-)

2011. máj. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
20%

Pont azt mondta a 15:43-as hogy akik régen nagyon vékonyak voltak azoknak szülés után lett csinos alkatuk.


Értelmezni kéne a szavakat. Amúgy én is vele értek egyet. Miért lenne sekélyes. És a kövér ember meg lusta, nem törődöm ilyen alapon. Fogyni sokkal könnyebb mint hízni.

2011. máj. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!