Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik a legfontosabb tényező...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a legfontosabb tényező egy emberben? A kilső vagy a belső tulajdonságai?

Figyelt kérdés
2011. júl. 19. 17:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
külső megfog, belső megtart...
2011. júl. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

attól függ hol akarsz ismerkedni.

utcán:A külsőd előnyös mivel a másik fél nem tud megismerni, így látásból próbál valamit leszűrni.

Házibulin, baráti társaságban:A külső is de ott már inkábba belsőn van a hangsúly. [szerintem]

2011. júl. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
A szépség elmúlik,a jóság megmarad.
2011. júl. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Moszuke ***** válasza:
87%
a hús megrothad a lélek örök.
2011. júl. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Látom senki se válaszolt igazán:D Nem a kettőre kíváncsi a kérdező hanem arra melyik a fontosabb. Hát nekem a belső.
2011. júl. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mindenki máshogy látja, hogy neki éppen melyik tulajdonság milyen mértékben fontos, nem lehet általánosítani.

Nekem a külső utoljára tini koromban számított egyáltalán olyan mértékben, hogy emiatt hajlandó legyek esélyt adni valakinek. De az mindenképp fontos még most is, hogy ne undorodjak tőle, ha ránézek, ne legyen büdös, ápolatlan, nagyon taszító külsejű.

A belső nagyon lényeges, de az sem mindegy, milyen tulajdonságai vannak. Sokan azt hiszik, csak mert ők úgy általában véve rendesek, ezzel már ki is merítették a belső vonzerő minden lehetőségét. Pedig nem. Vannak, akiknek a vagányabb, vannak akiknek a szerényebb, akiknek a temperamentumosabb, akiknek az okosabb...stb. emberek jönnek be, ez sem egyforma. Mindenkinek más az ízlése.

Én belső tulajdonságok, viselkedés terén elég válogatós voltam és nagy igényű. Tudtam, hogy lejjebb kellene adnom, de nem sikerült. Szerencsére.

2011. júl. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A személyiség egyértelműen fontosabb. Küllem terén csak annyi a kritérium, hogy ne legyél undorító, de ha ápolt vagy, már nem lehetsz az. Viszont lehet akármilyen jóképű valaki, ha közben egy paraszt...
2011. júl. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
természetesen a belső, de a kisugárzás is fontos
2011. júl. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
elsőt kiegészíteném azzal, hogy a jó szex pedig hozzáláncol ;)
2011. júl. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

ma 20:34

Dehogy láncol! Ha csak a jó szexről van szó, azt annyi emberrel lehet! Nem csak egyetlennel. :D

2011. júl. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!