Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki ért velem egyet? (többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki ért velem egyet? (többi lent)

Figyelt kérdés

úgy birom mikor valaki írja hogy "Egy nő attól még nem lesz k.rva,hogy stílusosan öltözködik,vasalja a haját,sminkel,ezt meg azt csinál,ezt nevezik IGÉNYESSÉGNEK."

de miért van az,hogy valahogy (legalábbis én ezt vettem észre) mindig pont a legnagyobb r.bancok mondják ezeket,akiknek 12-13 évesen műkörmük van,vasalják a hajukat,push-up melltartót vesznek fel hogy nagyobbnak tűnjenek a melleik,aztán kirakják őket a legkivágottabb pólókban,mindenkivel flörtölnek és bár még csak 13 éves,de kb 20 méteres körzetben árad belőle a cigifüst szag.

Már nem azért de ez szerintem közel sem igényesség.Ez inkább undoritó.Persze a legtöbb 14-15 éves srácnak meg ezek kellenek,és semmibe veszik az IGAZI lányokat,akik természetesek,nem rontják el magukat ilyen mű dolgokkal,kedvesek,segítőkészek.

Szerintem nem attól szép valaki,hogy rak magára 5 kiló sminket,aztán 3 óra hosszáig vasalja az egyébként is egyenes haját,hogy utána 2 órára kimenjen az utcára.Szerintem egy igazi szép lány akár egy melegítőben,smink nélkül,kócosan is szép.

Ezzel csak én vagyok így?

13L


2011. júl. 19. 19:05
1 2
 1/16 FAKhelper ***** válasza:
100%
nem
2011. júl. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Nos. Teljesen igazad van.

"akár egy melegítőben,smink nélkül,kócosan is szép" -> otthon esetleg :D Azért adjon magára az illető.

2011. júl. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
igen az azért ciki lenne úgy menni pl egy plázába vagy valami ... de most csak úgy általánosságban :))
2011. júl. 19. 19:13
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Mondom, adjon magára a csaj. Nem kell adjon sminkelnie magát. 13 évesen még nem kellene egyébként sminkelni magatokat : ) Mi lesz később?
2011. júl. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

"Szerintem egy igazi szép lány akár egy melegítőben,smink nélkül,kócosan is szép."


- Ja. De ettől függetlenül sosem fognak a korodbeliek így mutatkozni utcán. Se az "igazi"(?) lányok, mint Te, se az általad ribancnak tartott lányok.


El kell dönteni, hogy kinek is szól az öltözködés. Egyébként én úgy vettem észre, hogy a 13 évese lányok közt a nem annyira kihívóan öltözők közt is bőven van olyan, akinek van barátja.

2011. júl. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Vannak ilyenek.Tudom többség ilyen,de azért szerencsére akad kivétel.
2011. júl. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyetértek :) a természetes lányok a szépek :) 14/f
2011. júl. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

hát ez az ://

én nem sminkelem magam,ezért ki vagyok közösítve

viszont az osztálytársamat már mindenki úgy nevezi hogy a suli k.rvája,mert kihívóan öltözködik,úgy néz ki a 2 tonna sminkjével mint egy alacsony 25 éves,úgy viselkedik mintha ő lenne a világ közepe,ha valaki megmondja neki a frankót,hogy leszállhatna a magas lóról,még ő van felháborodva.

és ha most ilyen,akkor milyen lesz később?? :S

2011. júl. 19. 19:18
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van.
2011. júl. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is egyet értek ..Adjon magára de az agyon púderezett lány se szép ...Épp a tegnap láttam egy alig 12 éves kislányt a buszmegállóba a SZÜLEIVEL . és a lányon egy mondhatni egybe ruha volt ..de hozzá kel tennem hogy az aligha eltakarta a lány dolgait egy ici pici meghajolás is elég lett olyan hogy mindene kint legyen .. és csodálkoznak ha sok Pedofil van???-- Asszem valahol a szülök és a gyerekek is hibásak egyaránt
2011. júl. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!