Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha dolgozik párom nem találkoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha dolgozik párom nem találkozunk, e ha szabadnapos, egyet pihenéssel tölt, egyet haverokkal külön vagy együtt velem, ha nem érnek rá akkor velem, egyet + csak velem. Ez gáz, hogy 5 nap után találkoztunk pedig 1 városban lakunk?

Figyelt kérdés
Lassan 9 hónapja vagyunk együtt, most lesz valentin, aztán meg szülinapom. Én beteg vagyok most, de amúgy egy műszakban egy cégnél dolgozunk, csak másik részlegen és más beosztásban. múltkor 2 nap szabit vett ki h velem lehessen, meg mindig elmondja hogy hova megy kivel találkozott. Csak sokszor féltékeny vagyok, és felmerül bennem mi van ha hazudik, meg h amig nem találkoztunk simán lehetett volna mással. Meg elhívott fesztiválra nyárra, de aztán mondta jönne haverjai is és mondtam h én csak a vonatot bírom, meg drágállom a dolgot, de mennék, aztán mondta inkább haverjával ketten menne, mer egyszer ment volt barátnőjével és veszekedtek, ahogy buliba is, meg mondta felhív és hoz ajándékot, meg hogy vigyáz magára. Meg hogy velem kettesben szeretne elmenni nyaralni, és üdülni szeretne, és ott sokkal több pénzt fog kiadni. Mondogatja h össze akar velem költözni, meg hogy később szeretne tőlem babát, csak pénz szeretne gyűjteni rá, meg hogy előtte szeretne elvenni feleségül, aztán szerezni egy lakást. De mikor féltékeny vagyok akkor mindig kiborul, fáj neki ha nem bízom benne, pedig azt hittem az jól fog esni neki, ha érzi h szeretem. Mintha ő nem szeretne annyira mint én őt, mer én beleveszek ha egy két napig nem látom, ő viszont több szabadságra vágyik sztem. Neki fontosak a barátok haverok, én meg csak vele lennék mindig.
2011. jan. 25. 20:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Hallod ennél értelmesebben ki se írhattad volna ezt a kérdést...
2011. jan. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Moszuke ***** válasza:

--- "De mikor féltékeny vagyok akkor mindig kiborul, fáj neki ha nem bízom benne, pedig azt hittem az jól fog esni neki, ha érzi h szeretem." ---


a féltékenység nem a szeretet egy kimutatási formája!

engem is dühít a barátnőm féltékeny vagy kételkedik az érzéseimben...



megoldás minden problémára:

kommunikáció.

2011. jan. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

ja és én nem szoktam hívogatni, délutánosba nappal végig aludt, meg ki volt kapcsolva mondta a haverja (munkatársa)

azóta mondta lehet nem megy mégse fesztiválra, mer csak sörözne, attól meg a koncerttől meg csak megfájdulna a feje

csak múltkor fura volt, olyan közömbös volt telefonba, néha flegma, máskor meg olyan kedves mintha csak puncsolna (azaz vaj lenne füle mögött) sokszor volt hogy elfordította fejét mikor csókot akartam neki adni, (lehet csak büdi a szám? ;) ) de azt mondta hogy ő nem vette észre :D h elfordította volna :D

lehet túlságosan szeretem, vagy féltem őt szimplán, meg lehet nincs önbizalmam, meg túl bújós vagyok ő meg annyira nem tudja kimutatni érzelmeit, havonta ha egyszer vagy kétszer mondja h szeretlek, de viszont vett nekem telefont karácsonyra, meg tervezgeti a jövőt, nem tudom megérteni néha lelkesnek tűnik néha nem,

meg ha nem szeretne akkor nem használná a parfümöt mait tőlem kapott, meg a pulcsit, meg lehet nem hagyta volna itt a hátitáskáját meg az összes dvd jét, meg a kabátját

2011. jan. 25. 20:48
 4/7 A kérdező kommentje:
de pont azért vagyok féltékeny mert szeretem, najó azért mert kételkedtem benne, de ha nem szeretném, akkor nem is lennék féltékeny. Bocs nem tudtam jobban megfogalmazni mi bánt, mer hosszú.
2011. jan. 25. 20:48
 5/7 anonim ***** válasza:
58%
ha neki is ennyi hülyeséget összehordassz,nem csodálom hogy csak heti 1x akar látni...
2011. jan. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

ez nem hülyeség

amúgy nem csak egyszer akar látni hetente, most 4 nap délutánosok voltunk, csak én beteg vagyok ezért nem mentem dolgozni, és mivel délutános, nappal meg aludt, mer szokott 10 -12 órákat is

akkor inkább nem jött

szabadnapon meg aludt, mert éjszaka hátfájás miatt nem tudott aludni és inkább játszott xboxon meg zongorázott fejhallgatóval

este sörözött haverjával, meg elkérte tőle a kabátot mait annó kölcsönadott neki, vagyis elcserélt

aztán este jött hozzám, mert mondtam neki hiányzik, pedig csak reggel jött volna

aztán ma este ment melózni

de egy hónapja táppénzen vagyok, és mikor beteg lettem minden éjszakás után majdnem jött reggel hozzám, és tőlem ment dolgozni, meg két nap szabit kivett h velem legyen

szal néha olyan h nagyon kimutatja h szeret, néha meg furi kicsit

és régebbi kapcsolataiban is volt ebből gond

2011. jan. 25. 22:05
 7/7 anonim ***** válasza:
Vagy megszoksz vagy megszöksz!!!ennyi a történet...
2011. jan. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!