Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » SEGÍTSÉG! Ugye nem leszek terhes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SEGÍTSÉG! Ugye nem leszek terhes?

Figyelt kérdés
4 napja együtt voltam a barátommal ,de nem volt gumink és vagy 5 percig betette, de nem nagyon ment be, mert fájt(ez volt az első)Azt mondta hogy tuti nem leszek terhes.Csak pár centire tette be.Nagyon félek az idegességtől alig eszem.15 éves vagyok
2011. júl. 19. 20:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Beléd élvezett?
2011. júl. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ha nem élvezett bele is lehet terhes, bár nagyon kicsi az esélye.
2011. júl. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Te most gondterhes vagy,képzeld el,milyen érzés lenne,ha valóban teherbe esnél úgy,hogy nem is akartad.Remélem megjön az eszed és legközelebb védekezni fogsz,ha már a srácnak nincs ennyi esze.
2011. júl. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:

Hát legalább tanulsz az esetből.. ugyanis simán teherbe eshetsz. Ha "kicsit előbb" (akár közben is) észbe kaptál volna, szerezhettél volna alkalom utáni 72 órás tabit, de így már nem tudom, tehetsz-e valamit.. reménykedj..

Nem hülyeségből mondják mindenhol, hogy használj óvszert.. Az meg h "tuti ne leszel terhes"... honnan vette? süket duma

2011. júl. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
na kislány, ezt hívják felelőtlenségnek. első alkalom,és egyből gumi nélkül. gartulálok! ba.szni bezzeg van eszetek...
2011. júl. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
nem élvezett el,és elég száraz is volt.De nem ment belém mélyre
2011. júl. 19. 20:42
 7/16 napietus ***** válasza:
73%
megérdemled az idegeskedést, és lehetsz terhes, igen. félelmetesen tájékozatlanok vagytok...ráadásul mivel a 72 óra már letelt, nincs is mit tenni, térdre, imához!
2011. júl. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 napietus ***** válasza:
az mindegy, milyen mélyre...atyaég...mi lenne, ha megvárnátok a szexszel azt az időpontot, mikor már több eszetek lesz, mint egy ötévesnek?
2011. júl. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
15évesen csókolóztam a fiúkkal nem felelőtlenül szexeltem...
2011. júl. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
én 15 évesen még csak álmaimban szexeltem:D de am vegyél egy tesztet h megnyugodj v megtudd;)
2011. júl. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!