Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lett a mai tizenéves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lett a mai tizenéves lányokkal?

Figyelt kérdés

14-15 éves koruktól (ha nem előbb) bulikba járnak, enyhén ribancosan kiöltözve, lesik, hogy valami pénzes köcsög behívja őket, esetleg csók és netán-tán jól meg is kúrják...

Hova tűntek a normális lányok? Csak arról tudnak beszélgetni, hogy hol lesz buli a hétvégén, meg ki hány fiúval smárolt, és cikinek tartják, ha szüzek még és azon versengenek, hogy ki veszítse el előbb és milyen csávóval... Egy értelmes mondatot nem tudsz váltani velük mert az IQ szintjük a béka seggért verdesi... Csak a pénzed kell nekik, ha már érzelmekről van szó, menekülnek... Hová fog ez még fajulni?


2011. júl. 20. 06:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nem mindenki ilyen bár szerintem már többségbe vannak az ilyenek. De mondjuk én nem is barátkozok az ehez hasonló lányokkal. 14/L
2011. júl. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Tényleg társaságfüggő... Én alapból kerülöm az ilyen típusú lányokat, a barátaimmal együtt.

Bulikba nem is nagyon járok, inkább a társasággal vagyunk együtt. :)

A szüzességről meg csak annyit, hogy nekem még megvan, keresem a megfelelő fiút, aki majd meg fog becsülni. :)

16/L

2011. júl. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hol járnak azok a fiúk, akik ezek a kérdéseket kiírják, merthogy rendszeresen találkozok ilyen kérdésekkel az oldalon.

Egyébként az ismerőseim szerint tök normális csaj vagyok, egyik rokonom azt mondta olyan vagyok, mint jó pár évvel ezelőtt a korombeliek. És milyen érdekes, hogy azt mondják a fiúk, a normális lányok kellenek nekik, mégis, amikor ismerkedtem egy sráccal, aki nagyon bejött nekem végül a másikat választotta. Azt, aki cigizik, piál, minden hétvégén bulizik, eléggé elk*rvultan viselkedik és öltözködik. Hát erről ennyit.


Hogy a kérdésre is válaszoljak:

Én elég sok normális lányt ismerek. A környezetemben gyakorlatilag csak ilyen lányok vannak, ugyanis én nem is barátkozom igazán olyanokkal, akik teljes mértékben mások, mint én. Úgy sem érezném jól magam. És fontos, hogy a normális, nem azt jelenti, hogy nem megyünk el szórakozni, vagy nem öltözünk csinosan, mert a szórakozásra, lazításra mindenkinek szüksége van, annyi jó érzésünk meg van, hogy egy csinos, dekoltált felsőhöz nem veszünk fel miniszoknyát, hanem mondjuk inkább egy combközépig érő nadrágot vagy térd fölé érő szoknyát. És tessék, kész a csinos, de nem k*rvás öltözködés.


Szóval nyugi, vannak ám normális csajok.

De ha elfogadsz tőlem egy jó tanácsot: ne a külső alapján ítélj. A legtöbb lány ismerősöm nagyon szereti a csinocs, nőies ruhákat és sminkelni is szeretik magukat, ahogyan én is. Csak meg kell találni az egyensúlyt és rögtön nem lesz k*rvás az összhatás:))

16/L

2011. júl. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

szerintem ez azért van mert az összes normális pasi elveszett a világból és fel kell kínálni magukat a lányoknak hogy egyáltalán valami kapcsolatuk legyen a férfi társadalommal mert egyik sem hajlandó udvarolni, stb.

amúgy meg van rá kereslet.. melyik öreg gazdagf kiéhezett faszi nem akarna tizenéves csajokkal lenni, és melyik tizenéves kis kötsög nem akarná elveszíteni legelőször az osztályban egy "jó sunával", ha már felkínálta magát..


tudod ez egy ilyen lánc

2011. júl. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Én egy 14 éves lány vagyok és teljesen egyet értek veled, de ez nem az ő hibájuk hanem sajnos most már olyan világban élünk ahol ezt verik bele az ilyen tizenévesekbe és a szülők sem nevelik jól ezeket a lányokat minden nap kinyalják a seggét és nem nevelik, valamilyen szinten nekem is ilyenek a szüleim de én olyanokat éltem meg amiket más nem és nem akarok felvágni de néha úgy érzem mintha okosabb lennék egy 20 évesnél!!!:)és ha keresel akkor találsz:)
2011. júl. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Én 15 éves lány vagyok, és a kérdésed jogos, sajnos én is ismerek olyan velem egykorú csajokat, akik azt hiszik, hogy menő fennhangon arról beszélni,hogy legutóbb mikor és hol itták magukat részegre, hova mennek bulizni stb.. Attól meg végképp kiakadtam, amikor az osztályban arról kezdtek beszélgetni, hogy: ,,Jajj, milyen régen gyújtottam már rá, egyszer el kéne szívni pár slukkot, nem??'' Személyes tapasztalat: az ilyen lányokat kerülni kell, és gondolj arra, hogy pár év múlva mire - ha szerencséjük van - megjön az eszük, hogy fog égni a pofájuk, amiért régebben ilyenek voltak.. :DD Néhányuk egyébként már tavaly is járt bulizni, és rendszeresen beszámolót tartottak, hogy miket csináltak. Ebben az is gáz, hogy ha 14 évesen beállítasz egy szórakozóhelyre, elég rendesen kinéznek onnan, ami vérciki. :D Ezt ők maguk mondták, de ennek ellenére sem vették a lapot.. szánalom..
2011. júl. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Hát én 15 leszek majd ősszel.. de amúgy a kérdezőnek részben van csak igaza... mert nem csak az a féle társaság létezik, akit ő mond.. Vannak olyanok akik normálisak, csak nehezebben lehet őket megtalálni.. Utóbbi csoportba tartozom én is.;)) Vannak barátaim, olyanok is akik bulizni járnak... de attól még én nem tartok velük..Bennem nincs akkor csordaszellem...
2011. júl. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy kérdező? Mert nekem pont ez a problémám a a fiúkkal és a lányokkal is, elegem van ebből, 100 éve szeretnék élni, mert akkor még volt az emberekben tartás és büszkeség. 14/L
2011. júl. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!