Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeptemberre meg zeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeptemberre meg zeretnék újulni.14-17 éves fiúk nektek milyen lányok jönnek be leginkább?

Figyelt kérdés

Előre mondom légyszi az olyanok, akik azt akarják javasolni,k hogy legyek önmagam, kíméljenek, mert pontosan annyira szeretném megtartani önmagamat, amennyire elég.

Külsőleg nem igazán szeretnék megújulni, mert avval elégedett vagyok. Elegánsabban öltözködöm, ezeket megtartanám.

Belsőleg viszont azt hiszem túl komoly vagyok, túl jó-tanulónak vagyok elkönyvelve mert jók a jegyeim és nem vagyok egy hatalmas partyarc, de nem úgy kell elképzelni, mint egy nyomi strébert, mert nem vagyok az. A problémám az, hogy nem kellek a fiúknak, mert azok mindig a ku*vulós kiscsajok közelében vannak, amilyen én sosem leszek (és nem is szeretnék olyan lenni). Mit "alakítsak" magamon, hogy kerüljek ki a "jó-tanuló" elképzelésből és hogyan legyek vonzóbb (úgy hogy ne ku*vuljak el)?

14/L


2011. júl. 20. 12:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
például strand
2011. júl. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:

Szerintem nyugodtan menj bulizni, viszont kocsmába barátokkal ne nagyon járj ;) Egyébként még tényleg ráérsz szerintem.


14/F

2011. júl. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Hmm, a nyelvtanfolyam ne rossz ötle, a könyvtárral az a baj, hogy oda nem nagyon járnak korombeli fiúk, max. az abszolút unalmas zsenik, strandon meg voltam, de ott nem nagyon tudtam ismerkedni, bár balatonon társasággal több esélylenne rá...
2011. júl. 20. 15:03
 14/18 anonim ***** válasza:

Én se vagyok partyarc de olyan jó tanuló se xD (egyetem ejtve, marad a fősuli háhá)

Kár, hogy nem Miskolc körüli vagy x)

f17

2011. júl. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nem igaz,nagyon jó fej emberek is járnak könyvtárba!!
2011. júl. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Bocsi, én lány vagyok. 16. Én három sulit jártam meg a gimi előtt. Relatív jó tanuló vagyok, nem vagyok nagy bulis, nem is hívnak, nem is hiányzik, ahogy neked. Én is komolyabban öltöztem, viselkedtem, kicsit fenn hordtam az orromat. Viszont ahogy bekerültem a gimibe, úgy kinyíltam, mosolyogtam, próbáltam olyanok társaságát keresni, akik nem éreztek tehernek a vállukon. Ahogy jó emberekkel barátkoztam, úgy kinyíltam, vidámabb lettem, színesebb, mindenki csak úgy emlegetett, mint a "mosolylány". Akkor 14 voltam, mint te, és hopsz, beleszaladtam életem szerelmébe, akivel azóta is együtt vagyunk, közel két éve, nagy szerelemben. :-)
2011. júl. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Hát akár itt is :D

Irj privátot, és gyakorolj rajtam :) Ez kicsit hülyén hangzott xD na m1 :)

14/F

2011. júl. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én csak a komoly lányokat szeretem ,nem szeretem ,hogy valaki állandóan vidám.
2011. júl. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!