Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nagyon tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arab-telivér kérdése:

Mit tegyek? Nagyon tetszik egy fiú.

Figyelt kérdés

Én egy 14 éves lány vagyok és tetszik egy 13 éves fiú.

Ebbe az évben kezdet erre a sportra járni és rá később tetszett meg nekem. Nagyon kedves és aranyos meg van humora. Sokat beszélgetünk egymással, még edzés közben is. Mindig szokott segíteni, amiben csak kell. De nem tudom, hogy tetszem-e neki vagy még nem. Nem tudom, hogy mit tegyek hogy jobban be jöjjek neki. Nagyon tetszik neki ahogy fotózok és rajzolok. Ezen kívül sok közös van bennünk is. Ha tudtok valamilyen jó tanácsokat adni, megköszönném.


2011. júl. 20. 14:10
 1/4 Smartguy86 ***** válasza:
Nincs ezzel semmi dolgod. Folytasd azt, amit eddig is. Majd ha akar valamit, akkor elhív randira. Annyit megtehetsz, hogy rávezeted, pl hova menne el szívesen... ilyenek.
2011. júl. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szerintem van eséjjed. :)

Ha eggy hullámhosszon vagytok akkor van értelme fojólytatnod a próbálkozást :D

ahogy említetted szeretsz rajzolni és ez neki tetszik.... hát rajzolj neki valami szépet.. pl. kérdezd meg miket szeret és ha mondjuk szereti a sajtot rajzolj neki valami vicces szivecskés sajtot és biztos érteni fogja mire célkzol...

beszélj vele egyre többet.... és kerd meg hogy ráér-e délután sétálni vagy biciklizni vagy valami és ha más nem kérdezd meg hogy vane barátnője... ezzel áthangolódtok a témára...és ha a nap végére nem kérdez meg hogy leszel e a barátnője kérdezd meg te és nem fog nemet mondani ebben biztos vagyok... :) sok szerencsét hajrá szurkolok érted. :)

2011. júl. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
már rajzoltam neki egy karib-tenger kalózai koponya fejet és pont holnapra próbálok kitalálni valamit,mert névnapja lesz.
2011. júl. 20. 14:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát egy 13 éves srác nem fog elhívni szerintem randira:D de amúgy simán összejöhettek, a leírtak alapján jól kijöttek, ebből rossz nem hiszem, hogy kisülhet :)
2011. júl. 21. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!