Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudom, hogy tetszem-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom, hogy tetszem-e egy lánynak?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel hetente egyszer találkozom de nekem nagyon teszik. Egy évvel fiatalabb nálam, viszont nekem tetszik. Szerintem tetszem neki, mert mindig amikor ránézek, vagy hozzászólok elmosolyodik. Ez annak a jele, hogy tetszem neki? Rákérdezni nem akarok, mert ha mégsem akkor az nekem nagyon égő lenne, és azt sem tudom jár-e valakivel.

Előre is köszi a segítséget!


2012. márc. 9. 19:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
belikeolta a képedet facebookon?:D akkor 85% hogy igen:P
2012. márc. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem is kell rákérdezni. Legyél vele együtt minél többet, érezzétek jól magatokat, aztán majd úgyis alakul, a helyzet hozza ezeket a dolgokat.

És sok sikert! ;)

2012. márc. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Lehet bejössz neki..:) De lehet nem :(.Hívd el valahova ha nem mersz rákérdezni.Ha te neked tetszik a lány,akkor próbálj vele többet lenni,próbáld sugározni felé,adj neki jelet.Ha jó barátok vagytok,és titkokat megőriztek egymáss közt,Derísd ki hogy van-e szerelme,pasija.Egy nagyon erős barátságból is lehet egy komoly párkapcsolat.
2012. márc. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

2 dolog miatt röhöghet és mosolyoghat!

- 1. mert tetszel neki és néha zavarban van

- 2. mert viccesnek idiótának és hülyegyereknek tart rondának...és csak azért mosolyog mert ilyen vagy de nem kellesz neki....

(a kettő soxor félreérthető abban az esetben ha a fiú el van szállva a csajtzól és kell neki nagyon)


Megoldás = beszélgess vele, próbálj meg 4-szemközt is beszélgetni vele. Ami eszedbe jut, de lényeg h róla, hogy ő mit szeret csinálni, ő milyen embernek tartja magát, és mit gondol rólad............

2012. márc. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 DonKartács ***** válasza:

Jegyezz meg pár dolgot a lányokat nem lehet kiszámítani!!!!!!!!!!!!!!! :D

Másik egy tapasztalat hogy "Rákérdezni nem akarok, mert ha mégsem akkor az nekem nagyon égő lenne" egy lányt egy hétig fűztem jöjjön el velem fürdőbe mert ott volt egy egynapos buli. Mindég terelte a dolgot vissza utasított de végül eljött csak egy héttel rá :D Ha azt mondja nem tudja nem akar akkor oké tovább ismerkedsz vele és kész (semmi durci vagy vmi FÉRFI vagy bmeg és egy FÉRFI megkapja azt amit akar ha nem is rögtön akkor tesz többet érte és később meg lesz a jutalom!!!!!!ha nem emelt fővel veszíts) .Ha szolidan akarod kimondani hogy tetszel nekem hívd el randira sétálni vásárolni és ebből már tudod hogy érez-e vmit irántad vagy nem

2012. márc. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 napfény123 válasza:
Szia! Korod? Csak mert sztem az is lenyeges...sztem ne legy tolakodó csak szepen finoman. Am miert csak 1 heten 1?? Hívd valahova.
2013. jún. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 napfény123 válasza:
Ha van testvered akkor megkerheted hogy beszeljen vele..
2013. jún. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Nekem ha tettszik valaki általában sokszor keresem a társaságát.. És próbálok mindig a szemébe nézni. De ha a fiú nem ad jeleket, hogy tettszem neki akkor én is leállok..

De mindenképp te kezdeményezz.

2013. jún. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Én is pont így vagyok az osztálytársammal!
2014. febr. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
5 ös jól leirta
2014. ápr. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!