Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 23 vagyok, szűz (de átlag,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 vagyok, szűz (de átlag, ill átlagon felüli kinézet állítólag), ti mit szólnátok ehhez, ha egy ilyen lányba botlanátok fiuk?

Figyelt kérdés
Mindenképp vágyom egy pacsolatra, csak eddig általában egy éjszakára lettem volna jó. Ezt nem akarom. De sehogy sem jön az igazi, pedig már olyan jó lenne :(. Nem vagyok se csunya, se buta, az emberek szeretnek, humorom is van, zenélek is.. szóval nem vagyok uncsi sem, de akkor mi lehet a baj? Amugy dolgozom, ugyh nincs tul sok időm eljárkálni helyekre, csak a tesómmal (lány), meg még egy-két barátnőmmel néha. Lehet nem jó helyen keresek (kávézókba járunk meg hasonló)? Olyan pasit szeretnék, aki hasonló hozzám (jó, nem kell tök egyformának lennünk :)), mert nagyon szeretem az életet, nem tudok soká egy helyben maradni, utazás, zene, viccelődés (ám nem vagyok az a tipikus buliarc), szóval dinamikus életre vágyom, néha ilyen csendes kikapcsolódással. Van esélyen ilyesmi pasit találni? Ja hogy ez már két kérdés :)
2011. júl. 20. 16:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, mint te...:)

22/F

2011. júl. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ehhez nincs sok hozzáfűznivaló, a "pacsolatra"-kifejezetten tetszik, jó lehet a stílusod. Egy még szűz 19,6/F
2011. júl. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Hoppá, párkapcsolatra akar volna lenni :)
2011. júl. 20. 16:25
 4/15 anonim ***** válasza:
A kérdésre meg nem válaszoltam:D Mit szólnák, ha ilyen lányba botlanék? Örülnék neki.:)
2011. júl. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Találkoztam pár ilyennel. A tapasztalataim vegyesek. Voltak nagyon elvont személyiségűek és találkoztam olyannal is akivel azóta is jóba vagyunk (havonta összejárogatunk beszélgetni) bár már a kapcsolatunknak 1 éve vége lett. A kávézó meg a legjobb hely (én sok nővel itt ismerkedtem meg), talán még nem volt szerencséd és rosszkor mentetek:) 22/f
2011. júl. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Kellemes kis csalódás lenne, bár én úgy is jobban elvagyok az idősebbekkel......
2011. júl. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Én nagyon örülnék neki, ha egy ilyen lányba botlanék. Nálam mindenképpen előnyt jelentene


20f

2011. júl. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Előbb utóbb megleled,de tán nem kellene agyon komplikálni az életedet....az idő egyre gyorsabban fog múlni....lsd Proust Az eltűnt idő nyomában c. könyvét....
2011. júl. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
kiváncsi lennék 1képre rolad:D..
2011. júl. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
48%
adok neked én pacsolatot.. tessék: pacsolat! ;)
2011. júl. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!