Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 23 vagyok, szűz (de átlag,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 vagyok, szűz (de átlag, ill átlagon felüli kinézet állítólag), ti mit szólnátok ehhez, ha egy ilyen lányba botlanátok fiuk?

Figyelt kérdés
Mindenképp vágyom egy pacsolatra, csak eddig általában egy éjszakára lettem volna jó. Ezt nem akarom. De sehogy sem jön az igazi, pedig már olyan jó lenne :(. Nem vagyok se csunya, se buta, az emberek szeretnek, humorom is van, zenélek is.. szóval nem vagyok uncsi sem, de akkor mi lehet a baj? Amugy dolgozom, ugyh nincs tul sok időm eljárkálni helyekre, csak a tesómmal (lány), meg még egy-két barátnőmmel néha. Lehet nem jó helyen keresek (kávézókba járunk meg hasonló)? Olyan pasit szeretnék, aki hasonló hozzám (jó, nem kell tök egyformának lennünk :)), mert nagyon szeretem az életet, nem tudok soká egy helyben maradni, utazás, zene, viccelődés (ám nem vagyok az a tipikus buliarc), szóval dinamikus életre vágyom, néha ilyen csendes kikapcsolódással. Van esélyen ilyesmi pasit találni? Ja hogy ez már két kérdés :)
2011. júl. 20. 16:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Baratnommel ue volt. Kor is stimmel es.szegenyem mondta, h mar kezdte azt hinni, h szuzen fog meghalni mert o sem alakrta odadobni magat vmi egyeszakasnak. Aztan jottem en a feher lovon es azota boldogan elunk mint a borso meg a heja:)
2011. júl. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Még én sem voltam szerelmes. Jól tetted, hogy hanyagoltad az egyéjszakás kalandokat. Legjobban olyan lányt szeretnék, aki velem veszíti el a szűzességét (nekem nagyon jó érzés lenne). Csak hát a mai lányok min. 98%-ának már megvolt az 1. Legyél büszke rá, hogy nem adtad magad oda akárkinek.

19/F

2011. júl. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

te a bátyámnak lennél jó :D de komolyan :D

barna hajad,szép szemeid vannak?:D:D:D:DD

2011. júl. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
21/L - Szűz. Nem tudom mi a gond, (nem mintha gond lenne) egyszerűen nem érzem még, hogy kész lennék a pettingnél többre. =)
2011. júl. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Én nagyon örülnék neki. Nem az az erős személyiség aki gerincre vágja magát az első kis rajhercegnek, hanem az aki képes várni. És külön plussz, hogy a mai világban az átlagos, pláne a szebb csajok pedig elég könnyen beadják a derekuk a sok jelentkezőnek, így nagyon nehéz találni olyat aki normális értelmes és szép is
2011. júl. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!