Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan izgathatnám fel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan izgathatnám fel a barátnőmet?

Figyelt kérdés
Mind a 2 en szüzek vagyunk még én 16 ő 15 Nem szereti ha a nyakát csókolom mert aztondja nem érzi pedig csináltamm nyelvesen meg anélkül is a mellét ha nyalogatom arra se indul be az egész testét végig csókolttam arra se a csókot azt élvezi meg a smárolást de am ritkán nedvesedik be még akkoris ha a csiklóját izgatom ma hála az égnek sikerült felizgatnom és megujjaznom legalább örült neki de én még nagyobb élvezetet akarok neki nyujtani hogyan izgathatnám fel minden egyes alkalommal ?
2011. júl. 20. 16:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Ilyen lányról sem hallottam még... Se a nyakára, se a mellére, az még oké. De hogy a csiklója izgatására sem indul be, az már komoly!


Dugd meg szárazon, 'oszt kész.


Viccen kívül, csináld sokáig, változatosan, a környezetet tedd romantikussá. Nem tudom, hogy a nyalást próbáltad-e már, de az általában bejön ;)

2011. júl. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi
2011. júl. 20. 17:16
 3/8 anonim ***** válasza:
azért valami probléma lehet köztetek ha nem tud beindulni attól hogy ilyeneket csinálsz vele....lehet h nm vonzóik hozzád kellőképp testileg
2011. júl. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én ezektől mind felizgulok de az is levesz a lábamról ha egy fiú a derekamra teszi a kezét..az is elég hogy efelizguljak ha forró ahangulat..
2011. júl. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

hát ez furcsa :D

nekem ha a nyakamat puszilgatja már akkor végem van..:D


mióta vagytok együtt?

lehet hogy még nem nagyon akarja a dolgot eröltetni..

2011. júl. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

A lányoknak a romantika fontosabb mint a fizikai kontaktusok. Gondolj bele: egy jól megmunkált mondattal meg tudod bántani, vagy örömet tudsz neki szerezni úgy, hogy sírva fakad.

Valószínű tudat alatt monogám. Annak szeretné odaadni magát, aki elkíséri az egész életben utána. Észre sem veszi, de a teste és lelke tiltakozik. Bizonytalan.

Éreztesd vele, hogy számodra ő nem a barátnőd hanem a kedvesed és olyan büszke vagy rá, hogy ezt világgá kiabálnád. Ha szerelmes vagy belé, vegyél neki egy szál virágot, fogd meg mind a két kezét, NÉZZ A SZEMÉBE, mondd el neki mennyire szereted. Frankón öntsd ki neki a szíved úgy, hogy belepirulj. Mondd neki Ti már nem csak egy pár vagytok, hanem mintha egy emberként lélegeznétek, élnétek és halnátok és ha történne köztetek valami ami elszakít az olyan lenne, mintha a szíved tépnék ki.

Persze időzíts jól, úgy hogy utána meg is történhessen az együttlét. Tehát ne a buszmegállóbban mondd és utána majd este talizunk...

Le kell taglózni és ha elég jó voltál lehet, hogy Ő fog kezdeményezni.

Tehát nézz a szemébe és mondd el az egészet amit érzel, ne válogass, ne szégyenlősködj!

2011. júl. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
+ ne kapkodj, legyél türelmes. Ha kell beszélgess vele ilyenekről egy egész órát!
2011. júl. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
sztem csak töpszli még az ilyenekhez, és nem érzi át.
2011. júl. 21. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!