Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Rendeltem internet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Rendeltem interneten egy szexpuffot, két nap alatt ki is szállították. Kipróbáltam, max.20 perc múltán tönkrement a vibrációs része.

Figyelt kérdés

Írják az oldalon: Használt vagy eredeti csomagolás nélküli fehérneműt,szexuális kiegészítőt higiéniai okok miatt semmilyen körülmények között nem veszünk vissza.

Na, most akkor van értelme reklamálni, ha hibás volt alapból a szexpuff, de már használt?


2011. júl. 20. 22:44
 1/7 anonim ***** válasza:

próbálkozhatsz azzal a jogszabállyal ami az internetes vásárlásokra vonatkozik, és kimondja hogy 14 napon belül vissza kell venniük az árut, indoklás nélkül is...

nem tudom melyik az most..

2011. júl. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Garancia jegyen mi van? Nem ismerem az eszközt, de ha elektromos és ezer forintnál nagyobb értékű, akkor törvény szerint 1 év garancia kötelező.
2011. júl. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tudnál linkelni h honnan vetted és milyet?
2011. júl. 21. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sajnos az is csak részben igaz, amit Mac008 ír, mert ha a termékbesorolása pl. játék/játékkiegészítő, akkor hiába drága és elektromos, nem kötelező garanciát adniuk rá. (airsoft fegyverem 40Eért gari nélküli...)
2011. aug. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Utolsónak! Itt is ez történt, nem adtak rá.
2011. aug. 26. 13:04
 6/7 A kérdező kommentje:
egysrácvagyok-nak: [link]
2011. aug. 26. 13:06
 7/7 anonim ***** válasza:

Tudomásom szerint a kötelező jótállás minden olyan esetben is érvényes, ahol a garancia (szavatosság) nem játszik.

Ld. még a fogyasztóvédelem oldalait.

2012. márc. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!