Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegnap kipróbáltam a RUSH-t,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap kipróbáltam a RUSH-t, de nem mint afrodiziákum. Mennyi idő még míg teljesen elmúlnak a mellékhatásai?

Figyelt kérdés

Azóta többször is vértezz az orrom, iszonyatosan fáj a fejem, be van dugulva az orrom és még mindig elég alacsony a vérnyomásom. Utólag tudom hülyeség volt, mert akár szívrohamot is kaphattunk volna, az egyik csaj majdnem kapott is kb... Nem csak egyszer szipantottunk, de nem tudtuk hogy rush és azt mondták csak fél percig tart... A "dübörgés" vagy nem tudom elmagyarázni amit a fejemben éreztem az tényleg nem tartott sokáig, de akkoris..

Valaki volt már ilyen helyzetben?


2010. ápr. 25. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:

huzd le magad a wc-n.ennyi.

minek kell ilyen szerekkel/fuvekkel/akarmikkel probalkozni? megis? normalis embernek nincs ilyen izgalmakra szuksege.szerintem nezd at az eleted es javits az elet felfogasodon.

2010. ápr. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Mint írtam utólag tudom hogy nagy hülyeség volt.. még amúgy soha életemben nem füveztem meg semmi ez volt az első ilyen alkalom hogy kipróbáltam valami drogot, sőt ez elvileg nem is minősül annak. Tudom nem ez a megoldás a problémáimra de akkor nem érdekelt, kíváncsi voltam. Többet nem szeretnék ilyet csinálni - ennyi.

A továbbiakban a kérdésemre szeretnék válaszokat ha ez lehetséges.

2010. ápr. 25. 18:22
 3/5 Thurston ***** válasza:
Bazeg, komolyan legalább füvet szívtál volna, ahelyett, hogy ilyen gyökérségekkel próbálkozol.
2010. ápr. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hát nem tudom, én még ilyennel nem találkoztam, nálam a rushnak max kétperces hatása volt és elmúlott, és amúgy az előző válaszolók meg elgondolkodhatnának, ugyanis az h valaki kíváncsi és kipróbál egykét ilyen lightosabb dolgot, attól még nem lesz senkinek semmi baja. ha azt irta volna h belőtte magát, vagy detoxba került annyira leitta magát, akkor megérteném a felháborodást. tudjátok, az nem véletlen h a rush kicsi adagokban legálisan kapható...
2010. ápr. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
talán megfázhattál utánna vagy közben
2010. nov. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!