Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen az, ha két ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az, ha két ember között működik a KÉMIA?

Figyelt kérdés

Nem értem ezt a dolgot. Hogy lehet kémia? Mi az,amit érez az ember.

Ezt csak azért kérdezem, mert tegnap azt mondta egy srác, hogy köztünk van kémia? De az hogy lehet?????


2011. júl. 21. 09:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
azt jelenti hogy a srác szívesen csinálna ilyen szekszes dógokat veled
2011. júl. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Azt értem, de engem a hivatalos magyarázat érdekel.
2011. júl. 21. 09:37
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha 2 ember között működik a kémia, akkor általában kívánják egymást, vonzódnak egymáshoz. Meg van köztük az a bizonyos szikra.
2011. júl. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Értem én ezt. De kémiai nyelven van erre magyarázat, vagy csak rámondják, hogy "kémia"
2011. júl. 21. 09:50
 5/17 anonim ***** válasza:
45%

Az a lényeg, hogy ha vonzódtok egymáshoz a sráccal, ha kölcsönösen kívánjátok a másikat, egy hullámhosszon vagytok, akkor mondják, hogy működik a kémia. Kémiai magyarázata kétlem, hogy lenne, szerintem a kémiai kísérletek miatt mondják, hogy működik a kémia:)

16/L

2011. júl. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Van kémiai magyarázat, mivel a szerelem érzését is hormonok indítják be, amik képletek, meg van feromon amire ráizgulsz, stb.


A mondat jelentése az, hogy adottak a reakciókörülmények, alakítsatok ki egy zárt rendszert, mondjuk egy hálószobát, aztán indulhat a reakció.

2011. júl. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
24%

A kémiai reakciót ilyenkor leírni túl komplikált, maga az agy is túl komplikált, és még mindig vannak felfedezetlen titkai előttünk.


Ha megkérdeznél valami híres kémikust, mondjuk Gordon Freemant vagy Stephen Hawkingot, biztos el tudná magyarázni.

2011. júl. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
90%

Gordon Freeman az elméleti fizikus és kutató, nem kémikus, te gyökér.


És Stephen Hawking sem kémikus, hanem matematikus, szintén elméleti fizikus és gondolkodó.


Kérdező: ne őket kettőjüket kérdezd meg, nem mennél velük semmire.

2011. júl. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
már irták előttem is, a hormonok miatt hivják kémiának. azok inditanak be. azért érzed úgy minden ok nélkül, hogy rámásznál az illetőre ;)
2011. júl. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
És ez miért most van. Hét éve ismerjük egymást, akkor miért nem volt?? Csak most jött elő pár hónapja.
2011. júl. 21. 14:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!