Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Segítsen valaki! Hogy fiatalít...

Segítsen valaki! Hogy fiatalíthatnék magamon? kívülről igen felszínes kérdésnek tűnhet, dee az ember akkor is 1ső benyomásra dönti el vkiről (nomeg a kémia), h szimpi-e vagy sem. Folyt. Lenn

Figyelt kérdés

Nos, 22 vagyok.. [és mondjuk már 11 évesen is(r*hadt gének)] sokkkal idősebbnek néznek, mint amennyi vagyok->PEDIG! Többnyire laza cuccokban járkálok, főleg deszkás cumókban, s alig sminkelek..És már nagyon elegem van belőle, h 25-30 évesnek néznek és el is várják, közbe a gondolkodásom(ez nem össze1eztethető a tudással!!:D:D) teljesen 18 év körüli:D Nem akarok annyinak kinézni, csak olyan legalább korombelinek. Amúgy ráncaim sincsenek, 1xűen ilyen az arcberendezkedésem. Olyan nőcis arcom van. Már szinte előre meg kell mondanom, h igen, 22vagyok, nem 40.


LÉNYEG:

Hogy fiatalíthatnék magamon?

Ráadásul fekete hosszú hajam van, talán ez bezavar.. gondolkodtam, h világosítok, szóval (már voltam 1x szőke) a szőke fiatalíthat?

ÉS

ilyen lézeres beavatkozás?

Hogy fiatalíthatnék magamon?


Köszönöm!!!


2010. jún. 27. 23:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia. Szerintem elsősorban a fodrászt kérdezd meg, mert igaz, h a fekete (főleg hosszú) haj "öregíti" az arcot, főleg ha még világos bőrű is vagy ráadásul. Egy rövidebb, és világosabb barna hajat lehetne fokozatosan csinálni Neked, igaz, időigényes. Szőkét ne csinálj, az a feketéből szőke olyan "k.vás" szerintem, inkább olyan olcsó-igénytelen nő kinézet, mikor a szőke alól "elővillan" a sötét haj, ahogy nő lefelé.


Kozmetikailag sem vagy elégedett? Arcbőr? Azzal mi a helyzet? És túlsúly esetleg?

2010. jún. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát sztem a szőke haj fiatalít megéri kipróbálni.És mondjuk még csináltathatnál magadnak egy új frizurát is.Pl: tépet, vagy a göndör haj most nagy divat.

A smink sztem használj világos színeket.

Ruhák terén meg fiatalos vagyán szereléseket és az a legjobb ha ezek világos élénk színek és persze szexik:). A ruhákhoz pedig vegyél fel szép divatos bizsukat.

Ja és hordj magassarkút.

2010. jún. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Bocsi, ha érdemleges válasszal nem tudok szolgálni, de ugyanebben a cipőben járok:S 14 évesen persze menő volt 19-nek kinézni, de most 19 évesen már rohadtul elegem van abból, hogy mindenki 25-nek néz. Nekem természetes vörösesbarna a hajam, és nem fiatalít rajtam, pedig elég világos. Volt szőke is, attól sem tűntem sajnos fiatalabbnak...:S Szóval, részvétem, és fogadjuk el, nem nagyon van mit tenni.

2010. jún. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

ehe köszi mindenkinek.. na vééégre utolsó. Barátnőim mellett komolyan mintha az idősebb nővér volnék, közbe 1 idősek vagyunk.


Szőke: Természetesen nem hidrogén szőkére gondoltam. Eredeti hajszínem sötétszőke, Természetes méz árnyalatúra gondoltam.


178 cm vagyok ráadásul és 57 kg. Arcbőrömmel semmi gond sincs, és inkább ezzza olivás árnyalatú a bőröm. Olyan Lauren Conrad(:P) színű, s olyasmi hajszínt gondoltam el magamra.


Hajam egszséges, szal nemfogom levágatni, de köszi a tanácsot. Eredetileg hullámos a hajam, szoktam azzal variálni.


Ráadásul már nőcisebb cuccaim is vannak, de inkább olyan grunge beütése van a Tmának.


Ezzel a lézeres kezeléssel kapcsban van vkinek tapasztalata?

2010. jún. 28. 00:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!