Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Afrikai férfiakról mi a vélemény?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Afrikai férfiakról mi a vélemény?

Figyelt kérdés

Inkább azok érdekelnének,akik itt élnek.

Egy barátnőm szerint mind csak játszik a lányokkal.Akiket én ismerek,őket sem igazán mondanám szentnek.

Ismerek sok olyat közülük,aki azért házasodik meg,hogy hozzájuthasson ingyen vízumhoz.

Sokat ismerek,akik már elkötelezték magukat (feleség,gyerek),mégis félre kacsintgatnak.

Egy másik barátnőmet 1 év után minden szó nélkül itt hagyta a pasi,pedig állítólag tervei voltak vele.Azóta se hallatott semmit magáról.

Ismerek egy nőt,aki éppen mikor szülte a gyermekét a kórházban,a pasi abban a pillanatban lépett le külföldre.A kislány immár 12 éves és soha nem látta az apját.

Számtalan ilyen történetet ismerek még.Anyukákat félvér kisbabákkal szinte mindig egyedül látok.Felmerül bennem a kérdés,hogy de hol van az apa?!

Most szeretne velem találkozni egy,viszont a tapasztalataim miatt eléggé elzárkózom tőle.

Jól teszem?


2011. júl. 21. 18:53
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
Nem függ össze a bőrszínnel. Sokkal több fehér csinálja ezt, csak azokat nem veszed észre, mert nem olyan feltűnőek. Ők csak simán szemétládák, ami számodra természetes.
2011. júl. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A gond az, kedves kérdező, hogy a leírtak nem csak az afrikaiakra jellemezhető, hanem átlagban a férfiakra... :/
2011. júl. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Na de ahhoz képest,amennyi fekete van itt,90%uk ilyen.
2011. júl. 21. 18:57
 4/8 anonim ***** válasza:
ismered az összeset személy szerint? :) Nem hiszem hogy 90 % ilyen lenne, akkor még nőt sem találnának maguknak...
2011. júl. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Jól teszed. Ők máshogy nőnek fel, más nevelést kapnak (ha egyáltalán kapnak), más környezetben szocializálódnak, más a kultúrájuk, nekik más a természetes, más a megengedett, más az erkölcsileg elfogadható.


Angliában és Amerikában is vannak olyan 2. és 3. generációs feketék akik már ott születtek, anyanyelvük az angol és úgymond "európai" nevelést kaptak, tehát nagyjából hasonló értékrenddel rendelkeznek mint mi. Az ilyen fajta feketéket nem kell kerülnöd, de a többit (jobb szó hiányában bantu négernek hívom), akik úgy kommunikálnak egymással mint a majmok, szőrösek és buták, azokat kerüld el messziről. De kb. 3 szó után meg lehet állapítani egy feketéről hogy milyen fajta, ha látod rajta hogy rendes, akkor hajrá.

2011. júl. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

19:01:


Szeretnék egy ellenpéldával szolgálni, ami azt mutatja, mindegy, ki honnan jött, a személyisége a meghatározó. Nekem 1 évig volt egy ilyen 2. generációs amerikai fekete pasim. Külső szemlélő mind úgy gondolja róla, hogy tökéletes fogás. A viselkedése, a neveltetése, az intelligenciája, a külseje kifogástalan. Nem beszél csúnyán, úriember, mélyen vallásos,segítőkész és visszafogott,éppen a második diplomájáért tanul az orvosi egyetemen.


Éppencsak a barátnőjének lenni pocsék dolog. Magasról tett rám, alig láttam, néha illemből megkérdezte neten, hogy hogy vagyok, amikor találkoztunk pár órára, a kedvenc műsorait kellett vele nézni interneten, beszélgetni ugyan lehetett vele, de nagyon megfontoltan, mert a legtöbb téma "tabu" volt nála. A szex sem igazán érdekelte, meg úgy általában semmi ami velem kapcsolatos. Neki csak annyi kellett, hogy legyen egy barátnője, csak úgy, papíron. Nagyon sokat sírtam, szenvedtem miatta, végül mindig sikerült elérnie, hogy én higgyem azt, hogy velem van valami baj, mert szerinte ez egy normális kapcsolat. Telefonba tudott velem ordítozni, ingerülten beszélni, de ahhoz mindig gyáva volt, hogy a szemembe is ilyen legyen. Személyesen behízelgő, mézesmázos-nyájas modora van még akkor is, ha épp veszekszünk. Mert egy gyáva féreg és nem mer szembe szállni velem szemtől szembe...


Utána megismertem egy afrikait is...azaz kettőt, mert a legjobb barátjával volt. Azok után, amiket hallottam róluk (plusz az amcsi exem is mindig óva intett tőlük), nagyon kellemesen csalódtam. Lehet, hogy csak szerencsém volt, de ez a két srác végtelenül őszinte és megértő. Egyiküknek kicsit nyersebb ugyan a fogalmazása és nyíltan a szemembe mond bizonyos dolgokat, sosem bántó szándékkal teszi és sosem beszél mellé, sosem terel, mindig azt mondja, amit gondol. A másikukat úgy hívom, hogy a pszichológus :) Ő nem olyan nyers, nagyon emberszerető, könnyen megtalálja a közös hangot bárkivel és szívesen segít, elmondja a véleményét, akár egy vadidegennek is. Egyikükkel egészen közeli kapcsolatba kerültem és még eddig nem bántam meg. Nagyon szeretem őket, és sokkal rendesebbek, mint az első... ők sosem támadnának hátba, és sosem csinálnának belőlem komplett hülyét, mint ahogy ő tette. Ha nekik valami bajuk lenne velem, megmondanák a szemembe...


22/L

2011. júl. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Én inkább a nigériaiakat látom itt a legnagyobb játékosoknak,persze belőlük van itt a legtöbb :) Az amerikai feketék tényleg nagyon más felfogással rendelkeznek.

Viszont az becsülendő bennük,hogy tényleg nagyon elszántak és küzdenek a céljukért..

2011. júl. 21. 19:59
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon könnyen kihasználhatnak, tudják tenni a szépet akkor is ha nem tetszel nekik,mert egyikük sem akar visszamenni Afrikába, ehhez pedig csak annyi kell,h legyen európai felesége, vagy legalább gyerek a nevén.

Ismerek olyat aki pénzért "vett" feleséget (névházasság, és a nő pénzért belemegy), vagy kiválasztanak kövér, csúnya lányokat akik sokat csalódtak a magyarokban, meg amúgy se kellenének senkinek, és elveszik őket. Utána leléphetnek nyugodtan, lényeg a papír.

Ha viszont valóban beléd szeret egy afrikai,akkor igazi kis hercegnőnek érezheted magad. Barátnőm (aki csinos, és szép)nagyon imádja a néger szerelmét,a srác dolgozik, tanul,együtt mennek nyaralni,szinte már együtt is laknak,barátnőm sokat van a lakásán. Imádja, nagyon önálló, rendes fiú, magára főz, mos, mindig aranyos,irtó jó fej, nagyon vicces,gyakran megyünk négyesben vhová (én, párom, és barátnőmék)

2011. júl. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!