Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, melyiket választanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, melyiket választanátok a helyemben?

Figyelt kérdés

3 fiúról lenne szó, de nem tudom eldönteni, hogy melyikkel lenne érdemes komolyabban "foglalkozni". Ne értsetek félre, nem vagyok valami nagy pasi-faló, de most hogy előállt az a helyzet, hogy mind a 3 szeretne kapcsolatba lenni velem nem tudom, hogy melyikőjüket lenne érdemesebb választani.


A;Most volt egy nagyon csúnya szakítása, viszont nagyon feltűnően bókol, udvarol. Külsőre is szinte tökéletes, teljesen egy hullámhosszon vagyunk, bármiről tudunk beszélni, mindenben egyezik a véleményünk. Viszont, nagyon maga alatt van, mert a lány a legjobb barátjáért dobta őt.


B;Vele már kicsit nehezebben megy a beszélgetés, de amúgy vele is képes vagyok nagyon sok mindenről beszélgetni. Külsőre viszont csak az arca az ami nekem bejön, mert a teste az finoman szólva is katasztrófa. Ami nála még hátrány lenne, hogy nagyon sokat van külföldön a szüleivel és így kevesebbet is találkoznánk. Ő is szokott bókolni, bár sokkal félénkebb mint az eddigi kapcsolataimban bárki.


C;Őt ismerem a legrövidebb ideje, de már most nagyon megszerettem. Külsőre álmaim pasija. Nagyon kedves, vicces, már az első pillanattól nagyon közvetlen, sokat bókol. Vele már beszélgettünk olyan témáról is amiről általában csak akkor szoktam beszélni ha már komoly a kapcsolatunk.


Már mindegyikkel meg van beszélve 1-1 tali, tehát most még csak látatlanban, hogy döntenétek?


2011. júl. 22. 04:53
 1/8 anonim válasza:

Szerintem a 2. felejtős, a 3.-al beszélgess még egy kicsit ismerkedjetek és ha minden ugyanolyan jó mint most akkor én vele jönnék össze de ha mégse még mindig ott van az első:)

És igen mi lányok is lehetünk ilyenek mert a pasik állandóan ezt csinálják hogy választanak közülünk és nem szerelmesek.

Egyébként az egészet felülírja a szerelem ha egyik iránt sem érzel semmit akkor nicns értelme szerintem;)

2011. júl. 22. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát igazából a c-re szavaznék de az A is jó.A-t meg sajnálom gondolom te is,biztos jót tenne neki ha megvígasztalnád a szomorú csalódása miatt.Tehát ez a kettő az esélyes főleg C.
2011. júl. 22. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Úgyis azt fogod választani, amelyik a legjobban néz ki.
2011. júl. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja,ez az úgyis azt választod majd,amelyik a legjobban néz ki. Úgyhogy nem kell úgy tenned,mintha hatalmas dilemmába lennél.
2011. júl. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kizárásos alapon a C-t.
2011. júl. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

C


az elsővel csak baj lenne. feltűnően sokat bókol, vagyis feltűnően akar valaki nmást. éles helyzetben meg megszólalna hogy bocsi de erre még nem vagyok kész. ha még mindig a volt nőjére gondol akkor semmi értelme..


a második külöföldön él, nehezen beszélsz vele, és külsőre is katasztrófa..


nekem a 3. kifejezetten bejönne.

2011. júl. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindegy melyiket választod, úgyis leigázzuk a Földet, a rabszolgáink lesztek!:) Onaga, the Dragon king:) ja egy kép,hogy csak lásd,hogy ki vagyok,hogy semm [link] esélyetek::)
2011. júl. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 hümi ***** válasza:
C-t választanám, ha megjelenne álmaim pasija akkor mindenféleképpen őt. :D
2011. júl. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!