Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sosem lesz barátnőm? Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sosem lesz barátnőm? Ez lehetetlen, ilyen van?

Figyelt kérdés

21 éves srác vagyok, minden rendben velem külsőleg is, és személyiségileg is még sem jönnek a lányok, semmi jelzés, semmi közeledés a lányok részéről felém, ezt nem értem, mintha valami robotok lennének mind akiknek nem is kell férfi, én soha nem szoktam közeledni lányokhoz, úgy gondolom ha tetszenék valakinek úgy is lépne valamit, de ez nem történt még meg, pedig meg van az anyagi háttér is, iskola, végzettség, műveltség is, elszomorító, hoyg egy lány sem figyel fel rám, pedig boldog lehetne velem sok lány, nem csalnám meg őket, megérné nekik és ennyit nem tudnak megtenni?

Pedig más pasikért sokkal többet is megtesznek, eltűrik, hoyg megcsalják őket, hogy csak szex játékszernek használják őket, mosnak főznek rájuk amíg a pasi a tv előtt döglik, én ráadásul még a házimunkát is megcsinálom még sem jön egy nő sem, érthetetlen.Sok olyan sztorit olvastam ahol nők panaszkodtak, hogy nincs normális pasi, miért nem keresik meg őket?Nem érné meg, hogy boldogan éljenek vele?

Miért nem közelednek hozzám a nők?Miért nem akarnak elcsábítani?Hiába vagyok jó ember, mindig tisztelettel bántam a nőkkel és még sincs barátnőm, nem is volt, aki meg kihasználja a nőket, folyton csajozik, böfög, érzéketlenül viselkedik, cigizik, köpköd, így beszél a nőkkel, hogy: szia cica dugunk? ez lenen a nyerő?Gondolom azok a nők olyanok is akiknek ez kell...

Valaki légyszíves magyarázza már ezt el nekem mert nagyon nem értem, lehetőleg lányok/ nők is, ők érintettek inkább a témában.


2011. júl. 22. 20:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%
Miért nem udvarolsz te? :)
2011. júl. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%

"Hiába vagyok jó ember, mindig tisztelettel bántam a nőkkel és még sincs barátnőm, nem is volt, aki meg kihasználja a nőket, folyton csajozik, böfög, érzéketlenül viselkedik, cigizik, köpköd, így beszél a nőkkel, hogy: szia cica dugunk? ez lenen a nyerő?"


El kell, hogy szomorítsalak: igen, ez a nyerő sajnos.

2011. júl. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
Sajnos sok olyan lány van aki a "mindjárt szét esek annyira laza vagyok" fiúkra buknak... Ez nagyon szomorú de hidd el vannak normálisok is...
2011. júl. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
28%
és még valami: egy nőt se tisztelj, egészen addig, míg ki nem érdemli.
2011. júl. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
72%
Ez az utolsó egy nagyon sz*r tanács....
2011. júl. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Két dologtól félek ezen a világon: a pókok és odamenni egy lányhoz megszólítani, főleg ha tetszik, sosem mentem még oda, kényelmetlen szituáció számomra, nem akarom, hogy elutasítsanak, félek tőle.Ezért nem udvarolok, meg nem tudom hogyan kell udvarolni, honnan tudjam?Egyáltalán mi az?Azt tudom, hogy bármennyire is vagyok jó és tisztességes ember a nők szóba sem állnak velem, nem akarnak tőlem semmit, észre sem vesznek.
2011. júl. 22. 20:45
 7/18 anonim válasza:
84%

Kedves Kérdező!


Szerintem itt a gond -"én soha nem szoktam közeledni lányokhoz"

Lány vagyok,de lehet hogy én vagyok régimódi én mai napig elvárom hogy a fiú legyen a kezdeményező.


Biztos van olyan lány/nő aki eltűri hogy uralkodjanak rajta.Én az egyenlőség híve vagyok.


21/L

2011. júl. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
lehet, hogy neked szar (pláne ha nő vagy), de legalább nem fogják átvágni lépten-nyomon csórikámat. Ebben a világban farkastörvények uralkodnak és csakis jéghideg precizitással lehet előrejutni bármilyen fronton.
2011. júl. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:

Nem kell az udvarlásból nagy ügyet csinálni! Megpróbálsz vele szemezni, majd hogy ha látod rajta hogy tetszel neki akkor megszólítod, valamiről megkérdezed és aztán majd megy minden a maga útján... A lényeg hogy kedves légy, NE FÉLJ, legyél magabiztos és mosolyogj.

Ha még le is koptat akkor mi van? Még a világ legjobb pasiját is 1* életében biztos megszívatta egy csaj...mondjuk biztos hogy ezzel nem dicsekszik...A kudarc a tanulás része...

2011. júl. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Arra nem gondolsz, hogy a lányok is félhetnek a visszautasítástól és ezért nem kezdeményeznek? Amúgy lehet, hogy rossz helyen keresgélsz, vagy nem veszed észre akár az apró jeleket, vagy bármilyen közeledést, mert te elkönyvelted, hogy nem kellesz senkinek. Legyél nyitott és, ha tényleg úgy van, ahogy írtad, hogy minden rendben van veled külsőleg meg mindenhogy, akkor nem értem, hogy miért nincs önbizalmad. Szedd össze magad és kezdj el flörtölni, mert egy kis szemezés és a lányok máris bátrabbak. 17/L
2011. júl. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!