Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetek terhes? Kérlek szépen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes? Kérlek szépen komoly valaszokat.

Figyelt kérdés
még szűz vagyok, de 1 hete kielégitett barátom, rajtam volt bugyi, de rajta nem volt alsónadrág és úgy dörzsölte. szoktam magam ujjazni és olvastam hogy így is átszakadhat a szűzhártya és így már az is veszélyes ha nem teszi be nekem, és bekerülhet sperma. 3 nap múlva kell megjönnie. a menstruációm még nem állt be. 17 vagyok
2011. júl. 22. 21:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Elég valószínűtlen, hogy teherbe estél, de ne idegeskedj, mert ha mégis, az rosszat tesz a babának:)
2011. júl. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
áá olyan feszült vagyok :/ fél óra alatt kijött rajtam 3 pattanás. félek:/
2011. júl. 22. 21:16
 3/10 anonim ***** válasza:
Ugyanmár...
2011. júl. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nyugii. Nem vagy terhes ez szinte 100% Nem ért hozzád közvetlenül (úgy hogy nem volt rajtad bugyi), azért annyira nem önállóak a spermiumok, hogy átmásszanak, főleg ha nem is a hüvelyed környékén élvezett el.
2011. júl. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nem élvezett el rajtam, de előváladék nem kerülhetett be amikor dörzsölte? állítólag ha már levegővel érintkezett attól nem lehetek terhes. nem vettünk észre semmi váladékot de egyszerüen nem tudok megnyugodni
2011. júl. 22. 21:21
 6/10 P.szandi válasza:
Szia.ne aggódj,nem vagy az.
2011. júl. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 kicker ***** válasza:
17 évesen elég furcsa kérdés kicsit felvilágosultabbnak kéne ebben a korban lenni.Na de a kérdésre a válasz először is az hogy teherbe essél nem a szűzhártya fog neked védelmet adni ergo ezt felejtsd el.Másrészt a szűzhártya több típusban fordul elő,van akinél olyan rugalmas hogy nem szakad át az első aktus során hanem kitágul,van olyan is ami majdnem hogy teljesen zárt és van olyan is amin alig észrevehető.Aktus nélkül azaz petting során is bejuthat sperma a hüvelybe de ez a mennyiség annyira elenyésző hogy szinte képtelenség tőle teherbe esni,hogy értsd a spermát idegen anyagként kezeli a tested így azt próbálja teljes kapacitással elpusztítani,azt sem szabad elfelejteni hogy a belökődés nélkül történik meg így nem juthat elég mélyre.Lehet hogy a nagy véletlen során előfordulhat de még ilyen esetről nem halottam és kizártnak tartom. Hogy késik több oka is van főleg hogy még nem állt be a ciklusod és az is közbe játszik mellesleg sűrűn elő is fordul még annál is a akinél már beállt és nemi életbe kezd.
2011. júl. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Már bocs de nem vagy érett még egy pettinghez se ha képes vagy ezen parázni. Hogy lehetnél már terhes ba.szki, pff. Átmászott a bugyidon az a rengeteeeg spermium ami az előváladékban lehetett, nyilván így gondoltad igaz? Anyám, borogass...
2011. júl. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
lehet hogy tényleg nem vagyok érett, nem is akarok elsietni semmit. félreinformált voltam.. ennyi
2011. júl. 22. 22:03
 10/10 anonim ***** válasza:

Az, hogy szoktad magad ujjazni, és átszakadhatott a szűzhártyád, hogy függ össze azzal, hogy pettingeltetek a barátoddal, és lehetsz-e terhes?

Szinte kizárt, hogy terhes lennél, ha a nemiszerved külső részére került is sperma/előváladék, nem fognak bekúszni, nyugi :D

Viszont remélem nem azt feltételezed, hogy a szűzhártyád az valami áthatolhatatlan réteg a spermiumok számára. Ha szexre kerülne a sor (bár az elég durva, hogy 17 évesen ennyire alulinformált vagy), használjatok gumit, és semmiféle "egy kicsit gumi nélkül/majd kihúzza, ha úgy érzi, elmenne" ne legyen!!!

2011. júl. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!