Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi idő kell, hogy elfelejt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő kell, hogy elfelejtsem?

Figyelt kérdés

Az munkahelyemen dolgozott, de más területen. Mogorva volt mindenkivel, lekezelő. Pedig senki nem akaszkodott rá, és nem is akart senki megbarátkozni vele, békén volt mindig hagyva, de ha vmit feltétlenül mondanunk/kérdeznünk kellett tőle, a végtelenségig lekezelő volt. Engem ez kib*szottul idegesített és azon voltam hogy kiborítsam, érezze egy kicsit, hogy milyen érzés, amikor vki vkit megbánt/megaláz. Mert én megalázásnak vettem, hogy úgy beszélt mint egy utcakölyökkel.

Szóval piszkálódtam. Nem túl feltűnően, de csipkelődtem. Majd mivel láttam, hogy zavarban van, folytattam. Ez a 'lesütöm a szemem amikor a közelemben van'-dolog, amit szemmel láthatóan csinált egy jó darabig eltartott.

Majd később, amikor úgy gondoltam, hogy elég lesz, és leálltam, elkezdett hülyén vigyorogni. Mit tudom én h miért. Ugyanolyan lekezelő maradt mindenkivel, én személy szerint egy büdös szót nem szóltam hozzá.

Aztán felidegesített megint a 'vigyorgok a pofájába'-dolog és elég durva szavakkal illettem az egyik munkatársamnak, akiről tudtam h nagy pletykás. Direkt volt, hogy visszajusson Hozzá. Három óra múlva mindent tudott :D De csak még szélesebben vigyorgott.

Közben szép lassan leesett, hogy beléestem.. :S

Munkahely váltás miatt már nem hiszem h látom többet. Meg is könnyebbültem, de közben nagyon hiányzik a hülye feje.

Miért csinálta a vigyorgós dolgot ?

És ugye rövid időn belül már emlékezni sem fogok Rá ?


2011. júl. 22. 21:52
 1/2 anonim ***** válasza:
8 hónap 3 hét 6 nap 17 óra 34 perc 56 másodperc kell,hogy elfelejtsd!
2011. júl. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 kicker ***** válasza:
Amennyiben mindenkivel ugyan olyan viselkedési formát szórt nem biztos hogy ez részéről valamilyen közeledési forma lenne aztán ki tudja elég gyermeteges viselkedés akár hogy is nézem.Hogy neked meg idő múlva derül ki hogy beleestél hát ez meg szívás főleg hogy nem is biztos hogy akart tőled valamit.Szerintem gondolkozz el ezen és jobban teszed ha elfelejted ha meg találkoznál vele küld vissza az óvodába ez erősen ajánlott!
2011. júl. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!