Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, h ne gondoljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, h ne gondoljak rá, és elfelejtsem?

Figyelt kérdés

az exem másfél éve szakított velem sms-ben. félév járás után közölte, sose szeretett.

ellek ellenére mindenáron erőltette,h barátok maradjunk.

nekem ez sz.ar volt, de mivel nagyon szerettem, nem tudtam elszakadni tőle.

most, 3 hónapja jött el az a pont, h úgy éreztem, végleg belefáradtam az egészbe, és nem akarok vele többet beszélni.

sokáig nem kerestem, és már nyugodt voltam. erre 3 hete írt, h mi van velem, szeretne látni sőt, mást is szeretne.

ez kiakasztott, m van barátnője lassan egy éve.

másrészről viszont, hiányzik, és akárhányszor sikerülne már túllennem rajta, sosem hagyja, v.hogy megérzi, és keres.

el akartam többször határozni, h végetvetek ennek.

hogy növelhetném az akaraterőm, h sikerüljön?

el akarom terelni a gondolataimat, de ötletem sincs mivel lehetne, a tanulás nem segít.


2011. márc. 28. 23:03
 1/3 anonim válasza:
Velem már egy-párszor megtörtént hasonló, de sehogysem tudtam elfelejteni a pasit, esetleg kevesebbet gondolni,de ehhez idő kell.
2011. márc. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyre inkább úgy tűnik, hogy nekem is el kéne felejtenem valakit, úgyhogy teljesen megértelek. El sem tudom képzelni, hogyan bírtad eddig. Én csak néhány napja szenvedek ezen, de egyszerűen képtelen vagyok bármire is koncentrálni.


Egyik barátnőm ilyen esetekben azt szokta mindig hangoztatni, hogy csak ismerkedjünk más férfiakkal, randizzunk velük, barátkozzunk, bármi egyéb, és észre sem vesszük, máris elfelejtettük, akit azelőtt nem tudtunk.


Persze ez a valóságban nem ilyen könnyű, vagyis nem mindenkinek...

2011. márc. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy kis görény lehet. Az én exem sem hagyja, hogy elfelejtsem. Ez milyen már, ő dob, aztán mégse hagyja békén az embert. Szarjon, vagy tűnjön el a budiról! Ez a véleményem.
2013. jún. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!