Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólsz hozzá? Mégis a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólsz hozzá? Mégis a feketéknek nagyobb, és ők az igazi adoniszok? (Most nem a naturálisan sokkal izmosabb testükről van szó. ;) ) Mi erről a véleményed?

Figyelt kérdés

"Nyugat európai férfiaknál minden huszadiknak, minden harmincadik magyarnak férfiak, minden ötvenedik ázsiainak, de minden ötödik feketének ~20 centis a pénisze."


"A legtöbb nő aki már próbálta azt mondja hogy egy ~18cm/~5cm sokkal élvezetesebb a közösülés aktusa."


Gyakorlatilag nem igazán van olyan hogy túl nagy:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


2011. júl. 23. 07:57
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Körméret pedig centiméterszalaggal mérve, az eredmény pedig osztva 3,14-el. (Bár tény nem pont kör keresztmetszetű.)
2011. júl. 23. 08:33
 12/23 A kérdező kommentje:
És "vajon" miért csak 2-3%-ban vagy a fehéreknél (18+/5+) ideális méret? ;)
2011. júl. 23. 08:45
 13/23 anonim ***** válasza:
Miért lenne az az ideális méret? Valami f*szmániád van? Elnézést, tényleg nem sértésből írom... csak úgy látom hogy neked egyedül a 18+ az ami elfogadható :/ És ezt fura látni. Amúgy igen, úgy mértem, ami az egyetlen elfogadható mód, nyugi :) És hogy miért csak egy csekély százaléka ilyen? Pont azért, mert evolúciós értelemben NEM a 18+ az ideális.
2011. júl. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Abban nem. Azt ismerem. 12-15/3-4 a szaporodásra legalkalmasabb. Mert a (természeti népeknél kb.) öt perces aktus alatt ez (ez lehet a fehéreknél is az időtartam) 12-15/3-4 esetén a legnagyobb a megtermékenyítés.


Örömszerzésre pedig, szebb ((("egyedek"))) nők meg környékezése és kielégítésre pedig a ~18/~5.


Nincs faszmániám. Bár: Sokat olvastam szociológia, pszichológia, antropológia és történelem tárgyú könyveket és tanulmányokat az elmúlt húsz évben. Egy kicsit tevékenykedtem több témában.

Az szinte összes pénisszel kapcsolatos cikket és internetes anyagot elolvastam. De ez nagyon kevés lenne. Elolvasom a kutasok beszámolóit és kutasi eredményeiket tanulmányoztam. Ezen kívül biológiai antropológia, orvosi, szexológiai, orvos antropológia, orvosi anatómiai, pszichológiai, szociológiai, történelmi és kulturális antropológia információkat, tudást és aspektusokat olvastam és összegeztem.


Amúgy hárman vagyunk fivérek és nálunk is van két 18+/5+. Onnan tudom hogy óvszer probléma volt, és XL condom kellet. Bár mi vér szerint leginkább germánok vagyunk. és ez félig meddig öröklődik is. Leginkább ez a tulajdonság nagyapáról unokára öröklődik.

2011. júl. 23. 09:07
 15/23 A kérdező kommentje:

Mit szólsz hozzá? Mégis a feketéknek nagyobb, és ők az igazi adoniszok? (Most nem a naturálisan sokkal izmosabb testükről van szó. ;) ) Mi erről a véleményed?*


Mit szólsz hozzá? Mégis a feketéknek sokkal nagyobb, és ők az igazi adoniszok? (Most nem a naturálisan sokkal izmosabb testükről van szó. ;) ) Mi erről a véleményed?

2011. júl. 23. 09:26
 16/23 anonim ***** válasza:
Értem, ahogy látom, alaposan utána jársz a dolgoknak. Tetszik, hogy ennyire olvasgatsz a témában, én is ezt teszem, hisz ez egy "áldása" a férfi létnek, és akár jobban ki is lehet használni ezt az áldást. Szerintem amúgy meg a méret igazából a szexnél fontos, nem pedig a szeretkezésnél, aholis a felek teljes odaadással szeretik egymást, ott egy 13 centis is bőven elég, és több örömöt tud nyújtani, mint bármelyik 18+ szex közben (nem szeretkezés közben).
2011. júl. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Heh, szerencsétlen gyerek vagy te, hogy centiméterekkel, meg jelzőkkel próbálod a világot értelmezni.

1. Ha az átlagot nézzük, akkor nem a feketéknek van nagy farka, nézd meg az erről készült felméréseket.

2. A 20+ centis néger f*sz olyan puha, mint egy angolna, azzal aztán sokat érnek.

3. Igenis a legtöbb csajnak fáj a 18+ cm.

4. A feketék primitívek, buták, agresszívek. A nyugati fehér vezetők elmebeteg világnézete miatt vannak ott, ahol vannak. Ha a nyugat nem bolygatta volna meg Afrikát 10-ed ennyien se lennének és törzsi társadalmakban élnének, egymást gyilkolva fadarabokkal.

2011. júl. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Szerinted ez a válasz hasznos.


A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 09:39


Szerinted ez a válasz félig hasznos.


A válasz írója 70%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 10:10


Te még nem láttál fekete péniszt. A nagy fehérben is feketében gyakran puhább. Fehérben sokkal gyakrabban.

De amúgy fektében a 18 centis az nem nagy, ott nincs ilyen gond. Ez meg 20 centi alatt egészség kérdése legtöbbször. Amit mondasz az részleges impotencia. Ami a feketékre nem jellemező.


Csak akkor fáj, ha rosszul csinálják. A technika hogy ne legyen túl nagy:

[link]

De örülj, hogy nem kell neked hosszú idő az előkészítésre.


Amúgy Afrika jó része most is törzsi háborúkban él, csak a többség automata fegyverekkel.

Kulturált és nem biggot keresztény fekete afrikai, szinte csak Afrika nyugati partján lévő francia ajkúak közt van Afrikában.

A Black British és egyes Afro-Caribbean és Latin-Amerikai feketék közt sok normális van. A brit bevándorlok más tészta sajnos. De brit Afro-Caribbean azaz British Jamaican a Skinhead mozgalom tehát lehet sejteni ők is elégé agresszívek.


Amúgy Dél-Afrikában (nem az ország) sok kulturált afrikai fekete is van. Konzervatív család centrikus olyan ötvenes évek béli úrember stílusú. Face-n van több ilyen ismerősöm is, kinti lány ismerőseim ismerősei.

2011. júl. 23. 11:28
 19/23 anonim ***** válasza:

Kerdezo!


Most akkor te vegulis a nagy farok mellett korteskedsz??


Oke, hogy nincs tul nagy meret, mert a huvely rugalmas es tagul es egy kisbaba is kifer rajta, de azt miert jelented ki, hogy csak egy nagy merettel lehet orbitalis a szex?

Ezt nem is lehet merni, nem hiszem, hogy tudomanyosan igazolni lehet, es eleve a legnagyobb nemi szervunk az agyunk: minden emberre mashogy reagalunk, psziches ertelemben minden ember masfajta erzeseket, gondolatokat, testi reakciokat valt ki belolunk, ezert mindenkivel masmilyen lesz a szex... a szexet nem lehet leredukalni pusztan a penisz es a vagina interakciojara, mert a szex egy jelentos resze a fejunkben jatszodik le!!!


Mellesleg nem hiszem, hogy volt olyan kiserlet, amiben vettek egy bizonyos mennyisegu not (olyanokat, akik kifejezetten kedvelik a nagy meretet, olyanokat, akiknek a peniszmeret teljesen kozombos es olyanokat, akik a kozepes, vagy kisebb meretet reszesitik elonyben) es mindegyik lefekudt 100 nagyfarku ferfival, 100 kozepes peniszu ferfival es 100 kis intim meretu ferfival es kozben vizsgaltak a nok agyi reakcioit, az orgazmus intenzitasat, behatolaskor a vaginaban levo erzoidegek stimulalasanak erosseget...

2011. júl. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

A Masters and Johnson szerint szerelemes pároknál különbség az öröm érzetben a mérettől függően. Elektrodás és kamerás vizsgálata volt bár tény hogy hogy összesen sem volt 300 alany (ha jól emlékszem, nem hogy ebben a leosztásban.). Amúgy nem tekinthető reprezentatívan, mivel mind jól működő párkapcsolatok voltak. Csak a kis kisp*csüeknek megnyugtatás hogy egy jól működő párkapcsolatban ők is lehetnek 100%-osak.

Azért nem reprezentatív mivel ki tudja mik volt a párválasztási sémák.

2011. júl. 23. 12:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!