Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed arról, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed arról, ha valaki egy foglalt emberre hajt rá, esetleg történik is valami?

Figyelt kérdés
2011. szept. 24. 19:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha történik valami, akkor azt a "foglalt" embert sem érdekelte hogy ő bizony már "foglalt"...Szóval mindkettőjükről az a véleményem, hogy sz.rf.szúak
2011. szept. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gerinctelen, erkölcstelen társadalmi nulla. Ennyi róla a véleményem. Persze a foglalt emberről még rosszabb véleményről vagyok, azt inkább szavakba sem öntöm.
2011. szept. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Pont ahogy az első is leírta...


Ezen kívül esze se sok lehet, mert ahogy ő el tudja venni a másiktól, tőle is elveszi a következő "csábító", aki hűtlen, az az is marad. Meg is érdemli, hogy megtudja, milyen érzés, ha őt csalják meg.


Amúgy nem vagyok szép, nem vagyok vékony, nem vagyok magas, de nekem eddig még mindig sikerült olyan pasit találni, aki jól is néz ki, és szabad.

Akinek ennyi se jön össze... hát ugye érted...

2011. szept. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%

Aki ráhajt az független, tehát egyáltalán nincs róla rossz véleményem és szánalmasnak tartom, aki őt ítéli el. Általában azok ítélkeznek, akiket valakiért elhagytak, de az eszükbe sem jut, hogy nem tettek valakit boldoggá, tehát a hiba bennük van.


Ezen az elven mindenkinek élete első szerelmével kellene lennie.

2011. szept. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az az ember aki "ráhajt" nem sok mindenről tehet. Beleszeretett ez van. Az ocsmányság ott kezdődik ha az aki foglalt belemegy a játékba és megcsalja a párját. Nálam ő számít undorító alaknak. Aki bepróbálkozik ő csak egy bábu a sakktáblán.
2011. szept. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%

Mostanában kezdek összemelegedni a volt barátommal.

Van barátnője, de nagyon bunkó, hisztis és már a vége felé járnak. Ha dúlna a love eszem ágában sem lenne kezdeményezni, de így... :/ nem érzem magam köcsögnek amiatt, hogy újra ismerkedek vele. Sokkal jobban járna velem.

20/L

2011. szept. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden embernek joga van a boldogsághoz, és attól, mert épp akkor találkoznak, mikor az egyik benne van még egy másik kapcsolatban, de már elkezd érdeklődni a másik iránt abban nincs semmi undorito. Ha tortenik is valami meg melott otthagyna az aktualis partneret, az már gerinctelenség, de érthető. Ha csak a szex miatt van a félrelépés, az már gáz
2012. jún. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!