Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Heti egyszeri szex. Volegenyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heti egyszeri szex. Volegenyem hetente csak egyszer akar szeretkezni velem.2,5 eve vagyunk eggyut. Szerintetek ez nem keves? En tobbszor szeretnem

Figyelt kérdés
2011. júl. 23. 14:07
 1/8 anonim ***** válasza:
De ez szerintem is kevés, mondjuk attól is függ hány évesek vagytok de gondolom nem 40 felettiek:)
2011. júl. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem 22 eves leanyzo vagyok o 28 eves fiu
2011. júl. 23. 14:12
 3/8 anonim ***** válasza:

Nagyon kevés, nekem napi 2-3 az igényem.


36/F


Ja előző! Mi az ha nem 40 fölöttiek??? Évek óta csak 40 feletti barátnőim vannak és a fenti igényem (a napi 2-3), nem egyszer kevés nekik ...

2011. júl. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
de, ez nagyon kevés. tudja, hogy többre lenne igényed és eddig is csak ennyi volt?
2011. júl. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

De, nagyon kevés. Az előző kapcsolatom nagyjából emiatt ment tönkre -csak épp fordított volt a helyzet, én keveselltem a heti 2, max. 3 alkalmat.


41/F

2011. júl. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ajmá. hova van felírva, h mennyi a kötelező egy héten???
2011. júl. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
És mi az hogy napi 2-3 alkalmat KEVESELTÉK? :O én szeretem a szexet, de megőrülnék napi 4-től...
2011. júl. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Előzőnek,40-es nők kapuzárási pánik idején éjjel nappal szexelni akarnak.

Heti egy hancúr az kevés nagyon.Szerintem itt valami probléma van ha ilyen fiatalon nem kívánja a szexet.

Lehet,hogy egy szexológus tudna nektek segíteni.

2011. júl. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!