Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 2 hónapja ismerem, szerintem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hónapja ismerem, szerintem jóba lettünk, simogat, átölel, nagyon sokat beszélgetünk. Ennek ellenére egy szemernyit sem ismerem, bizonyos körülmények nem teszik lehetővé. Nagyon elvagyok keseredve, lehet ebből még valami?

Figyelt kérdés
2 napja nagyon "összevesztünk" nem szóltunk egymáshoz csak némán ültünk. Közben kiderült, hogy előző este volt neki egy, egy éjszakás. Nyilvánvaló számomra, hogy 2 hónap alatt (mióta ismer) volt neki több is, de miért volt velem bunkó? Nem szólt hozzám (én se hozzá) aztán bocsánatot kértem, de azt is hűvösen fogadta.(vagyis ő azt mondta, nincs baj, de látom rajta, hogy ez nem így van) Kicsit zavaros így tudom, de nem tudom részletesebben leírni, félek rájön, hogy róla van itt szó.Segítsetek, kérlek! :(
2009. ápr. 4. 15:45
 1/3 anonim ***** válasza:
még te kértél bocsánatot? szerintem neki kellett volna. jártok vagy kavartok vagy csak barátok vagytok? bocs, nekem nem egyértelmű
2009. ápr. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
"Barátkozós, ismerkedős" viszony a miénk. :(
2009. ápr. 4. 18:17
 3/3 anonim válasza:
öhh..sztem az előzőt irónak igaza volt, nem neked kellene bocsánatot kérned....de én is ilyesmi helyzetben voltam:tetszett egy fiu, és azt hittem én is neki(merthogy ugy visekedett...)csakhogy állítólag ő mindenivel ilyen, aztán volt hogy kénye-kedve szerint bepukkadt...nagyon fájt, de lemondtam róla, nekem ilyen "kapcsolatra"nincs szükségem....sztem ez lehet segített neked vagyis remélem :)
2009. ápr. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!