Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnék kilépni a "barátsá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék kilépni a "barátság zónából" és átlépni a "párkapcsolat zónába"?

Figyelt kérdés
Van egy csaj akibe szerelmes vagyok,egy osztályba járok,de inkább csak barátnak tart,folyton ír nekem meg sokat beszélgetünk,de leginkább arról h milyen jó a pasijával meg h milyen rossz h szakítottak...hogy tudnék a pasijává vállni?
2011. júl. 23. 21:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Mostmár sehogy. Lelki szemetesládának használ... nem kárörömből,de ezt elb@szarintottad.
2011. júl. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval:D Még annyit lehet csinálni hogy elmentek közösen bulizni kicsit isztok és lesmárolod. Ha benne van akkor összejött ha nem akkor mond neki hogy nekem ez így nem jó én többet akarok.
2011. júl. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
elöttem szólókkal teljesen egyet értek. csajozasitanacsok.hu -t is olvasni kéne.:D hidd el itt csak a pia segít.:S
2011. júl. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A pasijáról beszél ? Sztem így akar féltékennyé tenni...
2011. júl. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
elkúrtad csávó! én is beleestem már párszor a jó öreg barátságketrecbe és nincs kiút csak ha kitöröd a ketrec ajtaját ami egyben a barátságotok végét is jelenti. Én amúgy nem értem a nőket, hogy ha van egy barátjuk pl. te, honnan veszik, hogy téged tényleg nem érdekled máshogy, ha végighallgatod a sok rizsát... Egyetlen esélyed van, ha megbeszéled vele, hogy ha ő nem érez semmit akkor ne találkozzatok többet, mert csak szenvedni fogsz... rohadt nehéz a dolog, de ne b*ssz el hónapokat az életedből úgy h szenvedsz fölöslegesen, ráadásul ígyis úgyis koppanni fogsz, bármennyire szereted és nem akarod elveszíteni. Szóval fel a fejjel és öntsd ki neki a lelked, hátha szerencséd lesz... bár kétlem :/
2011. júl. 24. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

F*sza... hobbipszichológusnak használ.

Itasd le és kib*szott kegyetlenül dugd meg.


Utána akármivel is támad rád sz*rd le. Ha tetszett neki keresni fog, ha hisztizik akkor pusztuljon el. :D

2011. júl. 24. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!