Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezhet barátság párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet barátság párkapcsolat után?

Figyelt kérdés

Ocsmány módon átrázott a volt párom, megcsalt többször is, hazudott, mikor merre jár, aztán lebukott, tagadott stb.

Most mégis arra kér, legyünk barátok.

Csak én gondolom úgy, hogy nem normális, amit kér?!

24L


2010. szept. 1. 19:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésedre válaszolva igen.

A leirás alapján nem.

2010. szept. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Olyan esetben, ha "ez negyütt így nem megy...Most már nem érzek annyi vonzalmat irántad, mint régebben" mondattal/vallomással váltok el, akkor igen.


DE ha így, hogy megcsalt, hazudott, stb. stb., akkor nem!

2010. szept. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ahogy az első is mondta, barátság után lehet, de így nem. Küldd el az anyjába a ribancot.
2010. szept. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván arra kellesz, hogy ha más épp nincs, akkor beléd üríthessen egyet.
2010. szept. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hoppá, azt nem láttam hogy pasi. Így már nyilvánvaló, nincs most csaja, és nincs kit megfarkalnia. Szerintem ne barátkozz vele.
2010. szept. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kezdtem megijedni, mert szerinte én lihegem túl a dolgokat.

2010. szept. 1. 20:06
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem liheged túl, és nehogy barátkozz vele! Csak unatkozik, dugna, és kiakar használni.
2010. szept. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem normális dolog barátkozni az exekkel! Mire való az? Mit akarnál vele elérni?

Amúgy én lehet azért gondolom így, mert szerintem férfi és nő között nincs Barátság!

2010. szept. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én b.nőimmel mindig úgy váltam el hogy nem összeveszéssel vagy közös elhatározásból vagy nekem lett sok az egész...

De én volt b.nőimmel most is barátságba vagyok...

Szerintem csávókával nem tudsz majd barátságba lenni ezek utánn.....

2010. szept. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!