Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Testápolóval ujjazott meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Testápolóval ujjazott meg a barátom. Lehet belőle bajom? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Szóval... Mielőtt kioktatnának, tudom, hogy a testápoló nem "belső használatra" való, meg hogy vegyünk inkább síkosítót, de ez most így alakult... Baba testápolóval. Így (sajnos utólag) utána olvasva kicsit megijeszt, hogy írták páran, hogy fertőzést lehet ettől kapni. Csípni egyáltalán nem csípett, sőt, sokkal jobb volt így. Utána, amikor hazajöttem rendesen megmostam magam, viszont azért olvastam utána, mert egy picit elkezdett fájni a hasam. Lehet attól, hogy mostanában jön majd meg, de azért érdekelne, hogy lehet-e komolyabb bajom, és esetleg menjek-e orvoshoz, vagy valami... Már másodjára fordult elő, de az első alkalommal semmi bajom sem volt... Értelmes válaszokat szeretnék! Köszi szépen!:)
2011. júl. 23. 21:56
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
igen,terhes vagy
2011. júl. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Néha nekem is úgy alakul, de eddig még semmi bajom nem volt tőle...nem hiszem hogy lesz vmi:)
2011. júl. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Semmi bajod nem lest tőle:P max csípni fogXD
2011. júl. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A "terhes vagy" kommentet írónak üzenem, ha unatkozik, keressen valami jobb szórakozást, mert baromi unalmas már... Normális kérdésre normális választ szeretnék kapni, és ha annyi az agyi kapacitásod, mint egy teáskanálnak, akkor meg se próbálj válaszolni rá inkább! A többieknek meg köszi :D
2011. júl. 23. 22:11
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Annyit tudok elképzelni, hogy nem ph-semleges a krém, és akkor a hüvelyedben lévő egyensúlyt felboríthatja, ettől meg begyulladhat, ami különben nem halálos, max kellemetlen. De szerintem ehhez érzékenynek kell lenni az ilyesmire. Ha félsz a jövőben az ilyesmiktől, ajánlom a durex kettő az egyben masszás és sikosító zseléjét, lila színű. Az többmindenre jó. :)
2011. júl. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Oh, köszi, majd utánanézek :) Hát, most így nem érzem, hogy bajom lenne tőle, meg se nem csíp, se nem viszket, semmi. Nem tudom, érzékeny vagyok-e rá, szerintem (remélem!) nem...
2011. júl. 23. 22:23
 7/8 anonim ***** válasza:
Egészen nyugodt legyél mert semmi bajod nem lesz töle söt jol tetted hogy használtad és máskor is bátran. Egyébként vannak emberek akik jobban steretik mint a sikositokat és jobban megbiznak az egyénként a háztartásban használt krémekben.
2011. júl. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha érzel majd valami furcsát a puncidnál, akkor menj orvoshoz!
2011. júl. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!