Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért a "sex, szerelem" téma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Parachute kérdése:

Miért a "sex, szerelem" téma a legnézettebb? :O

Figyelt kérdés
2011. júl. 23. 23:08
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Melyiknek kellene?:)
2011. júl. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert a mai fiatalok olyanok mint a nyulak! Csak a fű meg a szex érdekli őket!


Látod, te is előre írtad h "sex", pedig a témánál hátul van!

2011. júl. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
nemtudom de sport kategóriába kiírtam valamit és 0 válasz... most ki írtam ide ugyan azt >.<
2011. júl. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 kicker ***** válasza:
100%
Sex és szerelem olyan dolog ami aktívan végigkísér minket egész életünkön át,akár meghatározhatja jövőnk alakulását is ezért szükség van tapasztalatokra és véleményekre hogy tudjuk amit már alapból tudunk de szeretnénk biztosra menni hogy továbbra is jól gondoljuk. Kapise?
2011. júl. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én olvasom a szépség-divat és sport-mozgás kategóriát is, mert ugye érdekel a másik kettő is. akit nem érdekel a sport és a divat az mit keressen ott? a szerelem-szex-randizás pedig minden ember életében megtalálható valamilyen szinten.
2011. júl. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mert ez érdekli leginkább az embereket. Értelmes dolgot nem sűrűn olvasok itt, kifejezetten öregnek is érzem magam, szinte egy idősebb sincs itt, férfi meg főleg nem, de azért ideesz a fene.
2011. júl. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én speciel azért ezt a kategóriát olvasom jobbára, mert itt több a hülye kérdés.:D
2011. júl. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 kicker ***** válasza:
Nem csak hülye hanem felesleges kérdéseket is itt tesznek fel ráadásul úgy hogy 200 szor.Ha én telefonos gyorssegély tinivonalnál dolgoznék biztos hogy a 20-ik frappáns kérdés után a teló zsinórón lógatnám ki az ablakon de még akkor is ha mobilon hívna.
2011. júl. 24. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mert még a szexet sem tudom normálisan leírni azért.
2011. júl. 24. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!