Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátommal beszéltem múltkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal beszéltem múltkor és szóba jött a szerelem téma. Azt mondta nem szerelmes már, de szeret. Ez normális?

Figyelt kérdés
Szóba jött a a szerelem és mondta hogy nem mindig szerelmes, nem minden nap szerelmes belém, szerinte a szerelem csak egy kapcsolat elején van mikor még csak ismerkednek.
2008. júl. 14. 14:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

hát azt hogy mi a szerelem tényleg elég nehéz megmagyarázni.

de néha ugy érzem hogy igaza van annak a mondásnak, hogy ha az ember tényleg szerelmes és az amit érez az tényleg szerelem nem csak fellángolás vagy vágy, akkor örökre szerelmes marad. ez valamelyik népnek az elgondolása a szerelemröl.

kezdetben tényleg minden más mint utána de talán az nem is szerelem volt amit irántad érzett csak még minden uj volt még nem ismert és odavolt érted, most már megismert az a lángolás elmult de szeretni szeret, és ez a lényeg. kevés az a kapcsolat ahol életük végéig megvan az a kezdeti lángolás.

2008. júl. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nézd még azokat a párokat akik már sok ideje együtt vannak. Ott is átalakul a lángoló erős szerelem jó esetben nagyon nagyon erős szeretetté és ragaszkodássá.

Biológia oldalát nézve is ez egy agyi kémia folyamat mely kb 18-30 hónapig tart.

Emelett én azon a véleményen vagyok hogy egy emberbe többször is bele lehet szeretne szóval szerintem ne félj attól hogy ha ez elmúlik akkor nem fogja ugyanazt érezni

2008. júl. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Mi 4 eve vagyunk egyutt a volegenyemmel. Sokat beszelgetunk. Emlekszem eltelt olyan masfel ket ev mikor elmondtam neki, hogy neha ugy erzem, nagyon szerelmes vagyok neha pedig ugy, hogy nem de ez nem azt jelenti, hogy nem szeretem.

Nem volt sertodes, mert o ugyanigy erez.

Imadjuk egymast. Tiszteljuk egymast. Tudjuk, egymashoz tartozunk es az eletunket egyutt akarjuk leelni. Most is rajongunk egymasert es segitjuk egymast minden szinten. Ugyanakkor teret hagyunk a masiknak nem feltetlenul kovetelve az osszes szeretetet mert az lehetetlen es onzo.

Ez normalis amit a kedvesed mondott es nagyon oszinte!!!!! Keves ember meri ezt felvallalni.

2008. júl. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!